522 برنامه طی ایام دهه فجر در استان خراسان شمالی اجرا می‌شود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از اجرای ۵۵۲ برنامه به مناسبت دهه فجر امسال در استان خبر داد.

 

 

به گزارش شرق 24، حجت‌الاسلام علی خادمی در نشست خبری با اصحاب رسانه بابیان اینکه  امسال طی ایام‌الله دهه فجر ۵۵۲ برنامه مختلف فرهنگی پیش‌بینی‌شده است، اظهار داشت: زمانی که قدرت‌های استکبار در دنیا به فکر نابودی دین خدا بودند، انقلاب اسلامی به لطف الهی پیروز شد و امروزبه‌عنوان امید مستضعفان جهان در حال گسترش است.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی دست مستکبران و نظام سلطه را از این سرزمین کوتاه کرد، افزود: طی این ایام ۲۰۰ روحانی تبلیغات و اجرای برنامه در روستاها را بر عهده‌دارند.

مدیرکل تبلیغات خراسان شمالی تصریح کرد: برنامه‌های تبلیغی با حضور روحانیون، تبیین مبانی انقلاب اسلامی و شخصیت شناسی امام راحل نیز در این ایام جزء دیگر برنامه‌های اجرایی است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بجنورد نیز در این نشست بابیان اینکه مسئولیت دو کمیته قرآنی و مساجد و تشکل‌های دینی دهه فجر بر عهده این نهاد است، افزود: بهره‌گیری از توانمندی‌های مردمی به‌ویژه در روزهای دوازدهم و ۲۲ بهمن‌ماه از اولویت‌های این سازمان است.

حجت‌الاسلام ناصر هدایتی خاطرنشان کرد: در این ایام از ظرفیت هیئت‌های مذهبی، بانوان انقلابی و کانون مداحان استفاده می‌شود.

وی با اشاره به هم‌زمانی ایام فاطمیه با دهه فجر، عنوان کرد: برنامه شب اول این دهه در محل مصلا امام خمینی(ره) بجنورد و برنامه شب دوم در امام‌زاده سید عباس موسی بن جعفر(ع) اجرا می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: دیدار با خانواده شهدا، مداحان و ایثارگران، پیاده‌روی ویژه مداحان و مسئولان هیئت‌های مذهبی، استقرار ۴۰ روحانی در روستاها و شهرستان‌ها، جشن شکوفه‌های انقلاب با همکاری تشکل‌های قرآنی، اهدای قرآن به مناطق محروم، مسابقه مطبوعاتی، محفل انس با قرآنی کریم در حصار گرمه خان و چناران، مسابقه سوره فجر، طرح سبک زندگی قرآنی با محوریت زندگی امام راحل و غیره را از مهم‌ترین برنامه‌های این ایام است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر