رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه سخنران مراسم ۲۲ بهمن در بجنورد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور سخنران محوری22بهمن در مرکز استان است.

 

به گزارش شرق 24،حجت‌الاسلام محمدعلی سالاری در نشست ستاد گرامی داشت دهه فجر استان بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام مبتنی بر اصل اسلام شکل گرفت اظهار کرد: مشکل اصلی جامعه امروز عدم توجه به فرهنگ اسلام است.
وی بابیان اینکه تمامی مشکلات در سطح جامعه بر اساس فرهنگ اسلام قابل‌حل است، افزود: مسئولان باید فرهنگ اسلام را ترویج کنند، باید بازگشت به اسلام را داشته باشیم چراکه برخی از سیاست‌های ما از اسلام دور شدند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی همچنین گفت: اشرافی گری، حقوق‌های نامتعارف، ترویج مدگرایی و تجمل‌گرایی بلای اصلی جامعه ما است که بر اساس فرهنگ اسلامی باید با این آسیب‌های موجود مقابله کرد.
حجت‌الاسلام سالاری گفت: وظیفه همه مسئولان است که در این مسیر حرکت کنند و در دهه فجر دستاوردهای انقلاب را به دیگران معرفی کنند، دهه فجر فرصت مناسبی است که بازگردیم به اصل اصیلی که امام برای آن قیام کرد.
وی در پایان گفت: مراسم 12 بهمن‌ماه در مرکز استان ساعت 8:15 دقیقه صبح در میدان شهید برگزار خواهد شد و در این روز برنامه‌های مختلفی مانند رژه موتوری و گل‌باران تمثال خودروی امام راحل(ره) و زیارت قبور شهیدان منصور حصاری و حسن‌آبادی را خواهیم داشت.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر