6طرح بهداشتی و درمانی در اسفراین به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 6 طرح بهداشتی و درمانی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش شرق 24، اسحاق ایلدرآبادی بابیان اینکه کلینیک تخصصی با زیربنای هزار و 620 مترمربع از بزرگ‌ترین پروژه‌های درمانی در شهرستان اسفراین است که دهه فجر امسال افتتاح می‌شود گفت : برای این طرح بیش از 3 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی بابیان اینکه مراکز خدمات جامع سلامت بام  با جمعیت تحت پوشش 4 هزار و 175 نفر و سارمران  با جمعیت تحت پوشش 9 هزار و 287 نفر از دیگر پروژه‌های افتتاحی این دانشکده است افزود : درمجموع برای این طرح‌ها 9 هزار و 500 میلیون ریال هزینه شده است که برای ساخت  مرکز خدمات جامع سلامت بام مجمع خیرین سلامت نیز مشارکت داشته است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین همچنین از افتتاح پایگاه سلامت دکتر خدایی با زیربنای 400 مترمربع و جمعیت تحت پوشش 6 هزار و 348 نفر بااعتبار 4 هزار و 500 میلیون ریال و خانه بهداشت کلاته آقازاده بااعتبار هزار میلیون ریال طی دهه فجر امسال خبر داد.

ایلدرآبادی افزود : پایگاه اورژانس بین جاده‌ای کلات نیز از دیگر طرح‌های افتتاحی است که با بهره‌برداری از آن تعداد پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای شهرستان اسفراین به 6 پایگاه می‌رسد.    

وی برگزاری جشن‌های انقلاب ، شرکت کارکنان این دانشکده در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر ، برگزاری نمایشگاه عکس روزشمار انقلاب و مسابقات ورزشی و کوه‌پیمایی را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این دانشکده در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر