پخش ۲۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی طی دهه فجر در خراسان شمالی

مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر استان گفت: طی ایام دهه فجر انعکاس حداکثر اخبار، تولید و تأمین بیش از ۲۰ هزار دقیقه برنامه خبری، تولیدی رادیویی و تلویزیونی در صداوسیمای استان انجام می‌شود.

 

 

به گزارش شرق 24، حمید قربانی جم افزود: انعکاس موسیقی‌های انقلاب، رادیو نما، برقراری ارتباط تصویری با خمین و منزل امام راحل در ۱۲ و ۲۲ بهمن‌ماه از دیگر برنامه‌های این کمیته است.

قربانی جم بابیان اینکه باید خاطرات انقلاب به نسل جوان و نوجوان انتقال داده شود، تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب هیچ‌گاه کهنه نمی‌شود و باید آن را بتوانیم به‌درستی برای نسل نوجوان ترسیم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هرکدام از ما در نقشی که هستیم باید بتوانیم انقلاب را برای نسل جدید تبیین و تشریح کنیم و کارآمدی نظام را بازگو کنیم.

قربانی جم با اشاره به اینکه انقلاب خود انقلاب مردمی بوده است و هنوز بعد از ۳۹ سال بازهم جنس جشن‌های ما مردمی است، افزود: اقشار مختلف در این ایام با برافراشتن پرچم نشان خواهند داد که سوزاندن پرچم توسط عده‌ای فریب‌خورده راه به‌جایی نمی‌برد.

وی بابیان اینکه رسانه و خبرنگاران باید بتوانند در این زمینه جریان سازی کنند، تصریح کرد: مهم‌ترین فعالیت‌های این کمیته فضاسازی مناسب است که این امر، قبل از شروع دهه فجر و برنامه‌های مربوط به آن در استان انجام‌شده است.

مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی افزود: انعکاس ویژه‌برنامه‌های محوری کمیته‌ها، کاروان انقلاب در ۲۲ شهر استان، کارنامه، خیابان انقلاب پلاک ۴۰ از دیگر برنامه‌های شاخص این کمیته است.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر