خراسان شمالی میزبان هفت شهید دوران دفاع مقدس می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: هم‌زمان با ایام دهه دوم فاطمیه، پیکر مطهر شهید دفاع مقدس در خراسان شمالی تشییع و تدفین می‌شود.

 

به گزارش شرق 24،احیا محمد امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از تشییع و تدفین پیکر مطهر هفت شهید دوران دفاع مقدس در خراسان شمالی خبر داد و گفت: پیکر پاک ۶ شهید گمنام و یک شهید شناسایی‌شده هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) تشییع می‌شود.

سرهنگ امیری بابیان اینکه این مراسم هم‌زمان با سراسر کشور در استان نیز برگزار می‌شود، افزود: مراسم تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه فنی مهندسی اسفراین، دو شهید گمنام در دانشگاه پیام نور بجنورد و دو شهید گمنام نیز در دانشگاه فرهنگیان بجنورد خاک‌سپاری می‌شوند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان عنوان کرد: همچنین پیکر پاک یک شهید شناسایی‌شده در شهرستان گرمه خاک‌سپاری می‌شود.

وی تصریح کرد: هم‌زمان با شهادت حضرت فاطمه(س) برنامه وداع با شهدا با حضور مردم شهیدپرور و ولایتمدار مرکز استان برگزار می‌شود.

سرهنگ امیری با تأکید بر اینکه مراسم محوری تشییع شهدا در بجنورد برگزار خواهد شد، گفت: پس از پایان این مراسم، پیکر مطهر شهدا برای خاک‌سپاری به محل‌های تعیین‌شده انتقال خواهند یافت.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر