بهره‌برداری از ۲۲ پروژه بهزیستی استان خراسان شمالی هم‌زمان با دهه فجر

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی از افتتاح ۲۲ پروژه بهزیستی هم‌زمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

 

به گزارش شرق 24، اسماعیل قربانی اظهار داشت: بزرگ‌ترین و مجهزترین شیرخوارگاه استان در بجنورد با ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هم‌زمان با ایام دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

قربانی تصریح کرد: مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست شیروان با ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار و مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست اسفراین با ۲۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار، مرکز نگهداری معلولین در گرمه با ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و مرکز نگهداری معلولین در فاروج با ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری است.

وی همچنین از افتتاح مرکز نگهداری سالمندان نشاط در روستای کریک مانه و سملقان خبر داد و عنوان کرد: موسسه بنیاد فرزانگان در بجنورد،کارگاه تولیدی حمایتی بهشت در بجنورد افتتاح خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان همچنین از آماده‌سازی و بهره‌برداری از موسسه خیریه کلبه ارام اترک توان‌بخشی مبتنی بر جامعه در شهرستان بجنورد خبر داد و اظهار داشت:همچنین کلینیک ترک اعتیاد تیتکانلو شهرستان فاروج هم‌زمان با دهه فجر افتتاح می‌شود.

قربانی به افتتاح چند طرح در شهرستان جاجرم اشاره کرد و گفت: طی ایام دهه فجر مرکز مشاوره تخصصی جاجرم و کمپ گام‌های استوار شهرستان جاجرم  فعالیت خود را آغاز می‌کند.

قربانی از افتتاح اورژانس اجتماعی شهرستان فاروج و اورژانس اجتماعی در شهرستان راز و جرگلان خبر داد و تصریح کرد: مهدکودک شهرستان جاجرم، مجتمع بهزیستی راز، مجتمع بهزیستی غلامان و مجتمع بهزیستی جرگلان افتتاح خواهد شد.

 وی افزود: همچنین هم‌زمان با دهه مبارک فجر مرکز نگهداری معلولین ذهنی در شیروان و پایگاه اورژانس اجتماعی این شهرستان ازجمله دیگر پروژه‌های قابل‌افتتاح است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر