مردم برای بهره‌مندی از پروژه‌ها معطل مناسبت دهه فجر نشدند

  استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: دهه فجر امسال ۸۳۰ پروژه با مجموع هزینه ۴۳۵ میلیارد تومان در خراسان شمالی بهره‌برداری شد که تأکید بر این بود تا هر پروژه‌ای که آماده شد، مردم از آن بهره‌مند شوند و معطل افتتاح رسمی نشوند.

محمدرضا صالحی در آیین بهره‌برداری متمرکز از 164پروژه شهرستان بجنورد که شب گذشته در محل سالن شهید ماژانی فرمانداری بجنورد برگزار شد گفت: برای رسیدن از وضع موجود به مطلوب به اصلاحات نیاز است.

صالحی تصریح کرد: نسل گذشته نسل تکلیف بود اما نسل جوان کنونی نسل پرسشگر و مطالبه جوست و باید قانع شود، در این راستا باید هدف مطلوب شناسایی شود.

وی بابیان اینکه همه باید صدای اعتراضات به‌حق مردمی را بشنویم، افزود: این اعتراضات به‌حق است، هرچند عده‌ای قلیل می‌خواهند سوءاستفاده کنند و به شکل تخریب که در استان ما حتی یک تخریب نیز وجود نداشته است.

وی گفت: باید قبول کنیم کوتاهی‌هایی صورت گرفته و درصدد رفع آن باشیم و گمان نکنیم که این اعتراض‌ها تمام‌شده بلکه باید حواسمان به سوءاستفاده‌های دشمن باشد و تلنگری باشد شاید در مراحل بعد، سوءاستفاده‌هایی به‌مراتب خطرناک‌تر انجام بگیرد.

استاندار اظهار داشت: قبل از دهه فجر به همه مدیران تذکر دادیم هیچ کار اداری و خدمت به مردم نباید به بهانه شرکت در برنامه‌های گرامیداشت این ایام تعطیل شود و اگر چنین گزارشی داشته باشیم قطعاً برخورد می‌کنیم.

صالحی با اشاره به اینکه امروز شاهد رشد تکنولوژی هستیم، انقلاب ما، انقلاب فرهنگی بود، پس چرا باید از فضای مجازی ترسید اظهار کرد: مردم ولی‌نعمت و ما مسئولان خادم آنان هستیم، بنابراین وقت مدیران بیت‌المال و متعلق به مردم است.

وی با تأکید بر اینکه باید به سمت مقابله با نقاط منفی فضای مجازی و تقویت نقاط مثبت پیش برویم، عنوان کرد: حضرت امام(ره) به پشتوانه مردم حرکت می‌کردند و تأکید داشتند میزان رأی ملت است، بنابراین ایشان شهروندی را جایگزین رعیت کرد و مقام معظم رهبری نیز بر ادامه مسیر حضرت امام(ره) تأکیددارند.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی با اشاره به اینکه هدف جمهوری اسلامی ایران رساندن انسان به مدارج بالای انسانیت است تصریح کرد: مردم نیاز به شادی، نشاط امید و روحیه دارند بنابراین همه باید کمک کنند شرایط زندگی بانشاط برای مردم فراهم شود.

صالحی عنوان کرد: میانگین پروژه بجنورد در دولت تدبیر و امید به لحاظ تعداد، ۱۴.۵ درصد رشد متوسط سالیانه داشته و به لحاظ اعتباری از ۴۰ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان به ۱۱۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان  رسیده که ۱۵۳ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر