ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای بخش سرمایه‌گذاری

نماینده مردم ۵ شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح متمرکز 90 پروژه مانه و سملقان اظهار داشت: خدمات شایسته نظام جمهوری اسلامی در دوران پس از انقلاب باید به‌خوبی به سمع و نظر مردم برسد.

 

 

 

به گزارش شرق 24، علی قربانی گفت: اهتمام دولت کاهش مشکلات مردم است و برای سال آینده تسهیلات با کارمزد تک‌رقمی برای اشتغال روستایی و شهرهای زیر ده هزار نفر پیش‌بینی‌شده است.

وی ادامه داد: باید ایجاد بسترهای لازم باید بخش سرمایه‌گذاری در کشور رونق بگیرد و در این بخش مجلس تدابیر مختلفی را لحاظ کرده است.

فرماندار مانه و سملقان هم در این مراسم اظهار داشت: بخش مانه وسیع‌ترین بخش استان است و پراکنده‌ترین روستاهای استان در این بخش قرار دارد و علی‌رغم وجود قومیت‌های مختلف مردم این منطقه با وحدت و همدلی در کنار هم زندگی می‌کنند.

غلامرضا عوض زاده افزود: در دولت تدبیر و امید شاهد اتفاقات خوب در این بخش هستیم و طی این سال‌ها ۵۷ میلیارد تومان اعتبار با تخصیص ۱۰۰ درصد در این بخش هزینه شده است.

وی مطرح کرد: ایجاد مجتمع‌های آب‌رسانی و ایجاد مراکز مختلف بهداشتی و درمانی از اهم این اقدامات است و سال ۹۷ گازرسانی به تمام روستاهای مانه و سملقان، تکمیل و بساط مدارس خشتی و گلی شهرستان هم برچیده می‌شود.

عوض زاده رسیدگی به مباحث مرتبط با کارخانه سیمان سمنگان، مجتمع گلخانه‌ای امام رضا(ع)، بهره‌مندی مردم 34 روستا از آب آشامیدنی سالم از سد شیرین دره، اجرای عملیاتی شریان‌های اصلی راه این منطقه همچون راه روستایی کهنه جلگه، شیرین دره، قلندر تپه و توپ چنار و همچنین اجرای فاز 3 و 4 شبکه آبیاری سد شیرین دره را درخواست اصلی مردم شهرستان مانه و سملقان دانست.

در این آیین ۹۰ پروژه شهرستان مانه و سملقان با هزینه کرد ۳۸ میلیارد و ۷۰۱ میلیون تومان بهره‌برداری شد و در پایان استاندار و همراهان با خانواده شهیدان رامین و محمدامین صالحی در شهر پیش قلعه دیدار کردند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر