مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان می‌زنند

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمنان ایران و اسلام درصدند تا انقلاب دهه چهارم خود که دهه پختگی و ثمربخشی آن است را نبیند ولی مردم با حضور خود مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جاجرم، حجت‌الاسلام و المسلمین یعقوبی به مناسبت ایام دهه فجر اظهار داشت: انقلاب ما حسینی است و شکی در آن نیست زیرا ملت ما از امام حسین (ع) راه عزتمند زیستن و زیر بار ستم نرفتن را آموخته است.

وی افزود: شعارهای امام حسین (ع) از زبان امام راحل (ره) بیرون آمد و به مردم آموخت که باید مسلمان عزت داشته باشد و نباید مستکبران عالم بر آن ها حکومت کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی بابیان این که ما قبل از انقلاب در ظلمت محض بودیم، خاطر نشان کرد: در دوران طاغوت ظلمت جهل، فقر و فساد بر جامعه سایه افکنده بود و طاغوت به انواع فسادها مشروعیت داده بود و برخی از مفسدان علناً در جامعه فساد می‌کردند.

وی یادآور شد: امام (ره) با قیام خود پرده ظلمت را کنار زد و چهره تابناک اسلام ناب محمدی (ص) را برای ملت ایران و تمامی ملت‌ها آشکار کرد. ایشان با قیام خود غیرت دینی را به نمایش گذاشت و عزت دینی را به مردم بازگرداند و قدرت اسلام را به مستکبران نشان داد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی افزود: امام (ره) در 12 بهمن 1357 با ورود خود به ایران، تخت 2500 ساله شاهنشاهی را 10 ‌روزه به زیر کشید و قدرت اسلام و عزت ملت مسلمان را به رخ مستکبران عالم کشید.

وی تأکید کرد: دشمنان ایران و اسلام درصدد هستند تا نگذارند انقلاب ما دهه چهارم خود که دهه پختگی و ثمربخشی آن است را ببیند، اما همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند٬ 22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود.

امام جمعه بجنورد در پایان از مردم بصیر و همیشه درصحنه خواست تا با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان، فتنه گران و دشمنان بزنند.

 آیت‌الله یعقوبی پس از سخنرانی در جمع مردم ولایت مدار شهرستان جاجرم، به دیدار خانواده شهید عباس‌علی نایبی رفت.

انتهای پیام/ ع

نظرات

ارسال نظر