بیانیه مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر شیروان به مناسبت 22 بهمن‌ماه 96

بیانیه مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر شیروان در آستانه 22 بهمن‌ماه صادر شد.

بسْمِ اللَّهِ الرحمن الرحیم

وَالْفَجْرِ، وَلَیَالٍ عَشْرٍ، وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ، وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تأمین‌کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آن‌ها باشد.

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند.

22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اکنون انقلاب اسلامی در حالی وارد چهلمین سال پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیان‌گذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است.

آری امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل‌گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.

اینجانبان و کارکنان خدوم شهرداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گران‌قدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران و شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن آحاد ملت را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فراخوانده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران به‌ویژه همشهریان عزیز در این روز عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.

نظرات

ارسال نظر