قطار نا امیدی دولت به ایستگاه ارومیه رسید/ قاضی پور: قرارگاه خاتم، ساخت راه آهن ارومیه را بر عهده بگیرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، شنیدن سوت قطار اکنون به وعده های دولتی تبدیل گشته و تقریباً همه مردم آگاهند که ارائه تاریخ برای آغاز به کار قطار ارومیه، یک وعده تبلیغاتی است، اخیراً یکی از نمایندگان اصلاح طلب ارومیه مدتی است که پروژه راه آهن ارومیه بر عهده خود می‌‌گیرد. با این همه شاید لازم باشد به سوالاتی که از طرف افکار عمومی مطرح است، پاسخ دهد:

چرا برای ساخت راه آهن ارومیه از ریل‌‌های بی‌کیفیت خارجی استفاده شده که این مسئله را استاندار آذربایجان غربی نیز تایید کرده است با این همه سکوت این نماینده اصلاح طلب در قبال ریل‌‌های بی‌‌کیفیت وارداتی معنا دار است. باید پرسید که آیا جان مردم آذربایجان به اندازه سیاسی کاری‌‌های دولتی ارزش نخواهد داشت؟

آیا قرار است بار دیگر راه آهن ارومیه ، دچار سیاست زدگی‌‌های معمول شده و به عنوان یک حربه انتخاباتی استفاده گردد؟ چرا که عدم رسیدگی دولت و صرفاً شعار ها و تاریخ های تو خالی دیگر نمی‌‌تواند مردم ارومیه را نسبت به این مسئله بی تفاوت کند.

با این همه علی رغم عدم توانایی دولت و نمایندگان منسوب به آن در پاسخگویی به مطالبه قطار ارومیه، نادر قاضی پور و روح اله حضرت پور دو نماینده دیگر این شهر در نامه‌‌ای به قرارگاه خاتم الانبیا خواستند که به علت عدم توانایی دولت در ساخت راه آهن ارومیه، این پروژه را بر عهده گیرد.

اکنون باید منتظر ماند و دید که این نماینده اصلاح طلب ارومیه که سنگ دولت را بر سینه خود می زند چه پاسخی در قبال عدم توانایی دولت در ساخت راه آهن خواهد داشت چرا که تجربه ثابت کرده ، قرارگاه خاتم توانسته است در کوتاهترین مدت ممکن پروژه های خود را با هزینه های کم به خدمت مردم در آورد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر