توهین نماینده حامی استاندار به مردم خراسان شمالی!

عبدالرضا عزیزی، نماینده ای که امروز حامی سرسخت استاندار خراسان شمالی است.

موضوع سخنان عزیزی در شورای اداری امروز شیروان مورد انتقاد بسیاری از مردم و سیاسیون قرار گرفت. نوشته زیر مربوط به آقای قاسم عطایی در کانال شخصی اوست.


عبدالرضا عزیزی، نماینده ای که امروز حامی سرسخت استاندار خراسان شمالی است.او در سه سال نخستین دولت روحانی، مخالف استاندار وقت بود و از هیچ کوششی برای برکناری پرویزی دریغ نکرد.همو سرانجام پس از انتخابات مجلس به استاندار وقت گفته بود که باید برای خیارچینی برود!
ادبیات و سخنان توهین آمیز عزیزی، بی سابقه نیست.او در شورای اداری شیروان هم نماینده همکار خود را به نفهمیدن متهم کرده است و هم طراحان و دست اندرکاران فرودگاه را بزغاله نامیده!پیش از او اما، این محمود احمدی نژاد بود که به روشنفکران منتقدش گفته بود، اندازه بزغاله هم نمی فهمند! عزیزی اما غیر از نوع کلام و ادبیاتش، نسبت دیگری نیز با احمدی نژاد دارد؛ او سال ها از حامیان سیاست ها و برنامه های احمدی نژاد بوده است! وقتی بسیاری از اصولگرایان با معرفی متهم قتل ها و جنایت کهریزک به عنوان مدیر تامین اجتماعی مخالفت کردند و حتی کار به استیضاح وزیر کار و آن یک شنبه معروف کشید این عبدالرضا عزیزی بود که یک تنه از سعید مرتضوی ( متهم کهریزک و قاتل روزنامه های ایران ) حمایت کرد و در مصاحبه ای به مقتولان کهریزک نیز تاخت!
اما حامی سابق محمود احمدی نژاد با رفتن او، تغییر موضع داد و به یکی از حامیان حسن روحانی بدل شد.هرچند او در چهارساله اول دولت روحانی نتوانست سهمی از دولت بگیرد اما با آمدن صالحی به خراسان شمالی، یاران نزدیک خود را راهی بخشداری و فرمانداری کرد.امری که با اعتراض بسیاری از اصلاح طلبان همراه شد تا جایی که استاندار خراسان شمالی را متهم به هماهنگی و حرف شنوی با این نماینده مجلس نمودند!
متن سخنان عبدالرضا عزیزی به نقل از کانال رویدادهای شیروان به شرح ذیل است:

بعد از 6 سال مجوز ساخت باند امداد و نجات شیروان اخذ شد.
نتیجه عکس هایی که از جلسات با مقامات مربوطه منتشر می شد را الان می بینید.
عصاره 5 شهرستان استان نمی فهمد که ساخت فرودگاه بجنورد خیانت به مردم بود.
حتی اگر یک بزغاله فرودگاه مرکز استان را ببیند می فهمد که ساخت این فرودگاه خیانت بوده است.
بهره ساخت فرودگاه دوم به همه مردم استان می رسد.
کسانی که ساخت فرودگاه استاندارد را خیانت می دانند در صورت رخ دادن اتفاق باید در پیشگاه خدا و مردم پاسخگو باشند.
از همه مردم شیروان که در رابطه با اظهار نظر در مورد فرودگاه شیروان واکنش بجا نشان دادند تشکر می کنم.
همه مردم پای کار بیایند و کمک کنند تا فرودگاه شیروان مانند فرودگاه بجنورد که با کمک مردم ساخته شد اجرایی شود.
* مطلب انتشار یافته از کانال تلگرامی فرد مذکور است و شرق 24 تعهدی نسبت به انتشار مطالب ندارد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر