ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی توانمندی‌های شیروان است

فرماندار شهرستان شیروان با بیان اینکه ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی توانمندی‌های شیروان است افزود: شهرستان شیروان دارای تمدن کهن و ریشه تاریخی ارزشمندی است و مناطق گردشگری و تاریخی زیادی دارد که متأسفانه تاکنون آن‌گونه که شایسته آن است، معرفی نشده.

 

 

 امین رضا مرآتی با بیان اینکه باید از ظرفیت رسانه‌ها و مطبوعات برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شیروان استفاده شود افزود: رسانه‌های هر منطقه اثرگذارترین و کم‌هزینه‌ترین ابزار برای معرفی جاذبه‌های گردشگری آن منطقه هستند و باید از این ظرفیت خوب شیروان نهایت استفاده را برد.

نماینده عالی دولت در شیروان با اشاره به وجود مناطق زیاد گردشگری در شهرستان شیروان ازجمله زوارم، گلیان، اسطرخی، سد بارزو و منطقه گلیل گفت: مناطق تاریخی و گردشگری بسیاری در این شهرستان وجود دارد که حتی خود شهروندان شیروانی نیز از آن اطلاعی ندارند.

فرماندار شیروان با اشاره به امنیت مطلوب و عالی موجود در این شهرستان، خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های خوب موجود در شیروان شرایط لازم برای حضور و جذب هر چه بیشتر گردشگران و سرمایه‌گذاران در این شهرستان را فراهم کرده است.

وی با دعوت از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری شیروان اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری سبب تحول اقتصادی و اشتغال‌زایی در این منطقه می‌شود.

نماینده عالی دولت در شیروان گفت: باید برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام دهیم تا ماندگاری مسافران در شیروان را افزایش دهیم که این امر خود عامل مهمی در جهت رشد ، توسعه و معرفی شهر است.

اتفاقیه، مرآتی تصریح کرد: شیروان به لحاظ جغرافیایی و مواصلاتی دارای موقعیت ویژه‌ای است به‌طوری‌که در مسیر اصلی جاده آسیایی قرار داشته و مهم‌تر از آن‌که زائران زیادی از آن عبور می‌کنند که در این راستا جهت تکریم شایسته‌ی مسافرین و زائرین اقدامات خوبی انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی شهرستان می‌توانند محصولاتشان را در ایام نوروز به مسافران با شرایط ویژه عرضه کنند افزود: نوروز امسال برنامه‌های شهرستان باید باشکوه و پربار برگزار شود.

نظرات

ارسال نظر