مسئولان شجاعت داشته و با طرح اعاده اموال نامشروع مدیران همراه شوند

فرماندار جاجرم گفت: در حال حاضر که بحث حقوق شهروندی از سوی رئیس‌جمهور مطرح شده است٬ مساله امال مسئولان و رسیدگی به آن باعث شفا‌سازی بیشتر می‌شود.

 

 

به گزارش شرق 24، علی اکبر محبی فرماندار جاجرم در گفت­‌وگو با خبرنگار تسنیم  اظهار داشت: فکر می‌کنم اگر این اتفاق بیفتد به شفافیت بیشتری منجر خواهد شد. به ویژه این طرح در حوزه مسئولان رده بالا، از بخشدار گرفته تا فرماندار و استاندار و بالاتر٬ بسیار مهم کارگشا است.

وی افزود: مسئولان باید این شجاعت را داشته باشند که برای تنظیم و اجرای این طرح همکاری کنند و ماهم استقبال می‌کنیم ومردم هم دوست دارند این اتفاق بیفتد. در خصوص جمع آوری اموال نامشروع و حقوق­هایی که خیلی مشخص نیستند٬ این همکاری مورد نیاز است.

فرماندار جاجرم گفت: مردم سال‌ها است منتظر همچنین روزی هستند و اگر نمایندگان این‌کار را به سرانجام برسانند٬ مشخص خواهد شد که به‌دنبال شفاف سازی و حقوق مردم و بیت المال خواهند بود و ماهم سپاس‌گزاری می‌کنیم.

محبی ادامه داد: به‌نظر من بهترین راه این است که افرادی که حقوق بیت المال را نامشروع کسب کرده‌­اند سریع‌تر شناسایی شوند و جهت تعیین تکلیف به قانون تحویل داده شده و از طرفی مردم هم متوجه شوند و به‌خوبی و با شفافیت بالا اطلاع رسانی شود تا دوباره امید و اعتماد به مردم برگردد.

وی خاظرنشان کرد: در حال حاضر که رییس جمهور بحث حقوق شهروندی را مطرح کرده و اینکه باید همه امور را بامردم در میان گذاشت و به مردم گفت که برای مثال در  بودجه 97 چه اتفاقاتی افتاده٬ این موضوعات را هم بایستی از پیله پنهان‌کاری دربیاورند و آشکار شود.

فرماندار شهرستان جاجرم در پایان خاطر نشان کرد: دراین میان افراد مخالفی هم هستند که این منجر به ازبین رفتن اعتماد می‌شود و مردم هم بدبین می‌شوند. در صورتی‌ که این‌ها خودشان باید شروع کنند تا مردم یاد بگیرند و این سوء تفاهماتی که گاها در شبکه‌های مجازی پیش می‌آید٬ ازبین برود.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر