طرح اعاده اموال نامشروع مطالبه بر حق مردم است

 نماینده 5 شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اعاده اموال نامشروع مطالبه برحق مردمی است و این طرح باید بدون  هیچ اغماضی انجام شود.

 

 

علی قربانی در گفت وگو با خبرنگار شرق 24 اظهارداشت: کامل مبراست که مسئولی با حقوق چند میلیونی نمی تواند 5هزارمیلیارد یا بیشتر دارایی داشته باشد.

قربانی تصریح کرد: ما نیز به عنوان نماینده مردم درخواست اجرای طرح اعاده اموال نامشروع را امضا زدیم والبته اشاره داشته ایم که این طرح باید به دور از نگاه سیاسی انجام شود و نباید آن را سیاسی کنیم.

نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی در باره ضرورت اجرای این طرح افزود: تمام مردم و مسئولان باید پیرو عدالت باشند و بدانند اجرای عدالت مردم را به نظام و کشور دلگرم تر می کند.

قربانی اظهار داشت: در بین مردم و مسئولان این سوال پیش آمده است که چگونه یک فرد و یا گروهی در سال های خدمت مسئولیتش به چنین ثروتی دست پیدا کرده است.

نماینده 5 شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای این طرح خواسته مردمی است و ما نمایندگان مردم هستیم و قطعا از این طرح با جدیت حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی با شعار عدالت تشکیل شد و باید همه ما پایبند به این شعار باشیم و نگذاریم ریشه های این کشور سست شود.

نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیت المال امانت مردم در دست مسئولان است و اگر کسی به آن دست درازی کرده باشد باید با او برخورد جدی کرد.

انتهای پیام/


نظرات

ارسال نظر