لزوم همراهی رسانه‌ها به‌منظور تصویب طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان

    نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی از رسانه‌ها درخواست کرد به‌منظور تصویب طرح (اعاده اموال نامشروع مدیران) نمایندگان مجلس را همراهی کرده و به دنبال حق طلبی باشند.

 

 

به گزارش شرق 24، محمد دهقان در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس با بیان اینکه تمام سازوکارهای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان فراهم شده است، اظهار کرد: از تمامی نظرات کارشناسی استفاده کرده‌ایم و ضمانت ‌های اجرایی نیز برای این طرح پیش‌بینی شده است.

وی به ضرورت همراهی رسانه‌ها در تصویب این طرح اشاره و افزود: ضمانت اجرایی این طرح مطالبه عمومی و حضور رسانه‌ها است؛ مردم باید مطالبه‌گری کرده و رسانه نیز وارد میدان شده و ابزار دست صاحبان ثروت نشده و به دنبال حق طلبی باشند.

نقش پررنگ قوه قضائیه در تصویب و اجرای طرح اعاده اموال نامشروع

نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش پررنگ قوه قضائیه در اجرای این طرح، تصریح کرد: امیدواریم قوه قضائیه از تصویب این طرح حمایت کرده و در اجرای این طرح مشارکت داشته باشند زیرا بخشی از اجرای این طرح برعهده‌ قوه قضائیه است.

دهقان درخصوص نظرات نمایندگان استان به منظور تصویب این طرح، گفت: بخشی از نمایندگان استان حمایت خود را از تصویب این طرح اعلام کرده‌اند، امیدواریم با تلاش رسانه‌ها دیگر نمایندگان استان نیز از این طرح حمایت کنند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر