جنجال بر سر جلب یک روحانی مرتبط با سرویس های خارجی

سید حسین شیرازی در حالی که از حداقل صلاحیتهای لازم برخوردار است، با استفاده از امکانات تهیه شده توسط،انگلیس و سعودی ها، به دنبال مرجعیت موروثی است به نحوی که این هدف به رقابت وی با سید مرتضی شیرازی بر سر مرجعیت آینده در این خاندان منجر شده تا جایی که در بین طرفداران این دو نفر در کشور کویت که پایگاه سنتی جریان شیرازی محسوب می شود، درگیری هایی بوجود آمده است.

گروه سیاسی-رجانیوز: بدنبال بازداشت سید حسین شیرازی یکی از روحانیون اصلی جریان تشیع انگلیسی، شبکه رسانه ای مرتبط با وی از صبح امروز جنجال گسترده ای را در این باره براه انداخته است. یک منبع آگاه درهمین زمینه اعلام کرد: بدنبال بی اعتنایی چند باره سید حسین شیرازی به احضار قانونی مراجع قضائی، این مراجع امروز اقدام به جلب وی در خیابان چهارمردان قم کردند.
 
به گزارش رجانیوز، این در حالی است که بر خلاف اخبار منتشر شده توسط جریان شیرازی، در جریان جلب وی هیچگونه تعرض و اهانتی به سید حسین شیرازی و پدرش صورت نگرفته این جلب بصورت کاملا قانونی و در چارچوب موازین تعریف شده مراجع قضائی انجام گرفته است.
 
این مقام مسئول افزود: از جریانی که مدعی مرجعیت تشیع است انتظار نمیرود که با انتشار اخبار دروغ سعی در پیش برد اهداف خود داشته باشد.
 
گفتنی است سید حسین شیرازی در حالی که از حداقل صلاحیتهای لازم برخوردار است، با استفاده از امکانات تهیه شده توسط،انگلیس و سعودی ها، به دنبال مرجعیت موروثی است به نحوی که این هدف به رقابت وی با سید مرتضی شیرازی بر سر مرجعیت آینده در این خاندان منجر شده تا جایی که در بین طرفداران این دو نفر در کشور کویت که پایگاه سنتی جریان شیرازی محسوب می شود، درگیری هایی بوجود آمده است.
 
بر اساس برخی مستندات موجود، پس از بروز آشوب‎های دیماه 96 و همچنین آشوب جریان دارویش، بعضی از سرویس های خارجی ضمن ارتباط گیری با بیت سید صادق شیرازی، فرزند وی را به اقدامات و مواضع تند و خصمانه تحریک نموده اند ، به نحوی که این جریان در مقطع آشوب های دیماه 96، اقدام به توزیع گسترده سخنرانی موهنی از سید حسین شیرازی کرد که در آذرماه 96 ایراد شده بود.
 
سید حسین شیرازی در این سخنرانی که با تاخیر یکماهه و درست در ایام آشوب‎های دیماه 96 منتشر شد، به دفاع مقدس، ولایت فقیه و سایر ارکان انقلاب اسلامی، توهین و هجمه کرده بو د.
 
توضیحات: فیلم بنا بر اعتراض مخاطبان نسبت به توهین‌های شخص مذکور نسبت به مقدسات حذف گردید

نظرات

ارسال نظر