تقلای بی بی سی برای تبرئه پلیس لندن/ باز هم ایران مقصر است! +فیلم و عکس

در حالی که در حمله به سفارت انگلیس در تهران، بی بی سی انگشت اتهام را به سوی ایران گرفته بود، در ماجرای حمله به سفارت ایران در لندن، باز هم ایران به عنوان مقصر معرفی شد!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، در پی حمله اعضای فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن و ضعف پلیس انگلیس در برخورد با عوامل حمله، رسانه های خاندان سلطنتی بریتانیا به تکاپو افتادن تا این اقدام غیرقانونی را به نوعی توجیه کنند.

 

شبکه بی بی سی فارسی به عنوان رسانه اصلی دولت انگلیس، با دعوت از نماینده رسانه ای صادق شیرازی مدعی شد این افراد هیچ ارتباطی با بیت شیرازی ندارند در حالی از ابتدای این حمله، اقدامات غیرقانونی این افراد توسط شبکه فدک که تحت مجموعه رسانه ای صادق شیرازی اداره می شود، به طور زنده پخش می‌شد.

 

در حالی که عوامل حمله از دقایقی پیش از اقدام غیرقانونی خود، مستقیما از شبکه فدک قصد و نیت خود را اعلام کرده بودند، پلیس انگلیس 2 ساعت و نیم پس از تماس کارمندان سفارت، به این نمایش مضحک پایان داد و در نهایت 4 نفر را بازداشت کرد؛ افرادی که بلافاصله با وثیقه آزاد شدند.

 

فیلم/ گزارش بی بی سی برای تبرئه پلیس لندن

 

البته تاکنون هم آفکام، سازمان تنظیم کننده مقررات رسانه ای بریتانیا، هیچ اقدامی علیه شبکه فدک و مدیر آن یاسر الحبیب، داماد خاندان شیرازی، نکرده است و به راحتی بر همراهی این شبکه با اقدام غیرقانونی حمله به سفارت ایران چشم پوشید.

 

در حالی که بی بی سی در مواجهه با ماجرای سفارت انگلیس در تهران، انگشت اتهام را به سوی دولت ایران نشانه گرفته بود و مدعی بود نیروهای امنیتی با عوامل حمله به سفارت هماهنگ بوده اند، اما در حمله به سفارت ایران، تمام تلاش خود را کرد تا نه تنها پلیس و نیروهای امنیتی انگلیس را تبرئه کند بلکه عامل اصلی این حمله را جمهوری اسلامی معرفی کند نه جریان شیرازی!

 

حتی در ماجرای حمله به سفارت عربستان نیز باز هم بی بی سی دولت ایران را مقصر دانست و به جوسازی علیه جمهوری اسلامی پرداخت و چندین مقاله درباره پیامدهای این حوادث منتشر کرد اما در مورد حمله به سفارت ایران از سوی 4 شهروند بریتانیایی، به هیچ وجه دولت انگلیس مقصر نبوده و هیچ پیامدی هم برای بریتانیا ندارد!

 

تصاویر زیر تنها بخش کوچکی از سیاست خبری موذیانه بی بی سی علیه ایران است؛

 

عکس/ استفاده از لفظ ورود برای مهاجمان به سفارت ایران و حمله برای مهاجمان به سفارت عربستان!

 

 

 

عکس/ مقاله های بی بی سی علیه ایران

 

 

نظرات

ارسال نظر