شارژ مالی اعضای تراکتورسازی در روزهای پایانی سال ۹۶/ مشکل مالیاتی باشگاه تبریزی در آستانه حل شدن

مشکل مالیاتی باشگاه تراکتورسازی در آستانه حل شدن قرار گرفته و به همین خاطر قرار است اعضای این تیم در روزهای پایانی سال ۹۶ شارژ مالی شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه تراکتورسازی به‌خاطر بدهی‌های داخلی و خارجی امسال روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشت و طبق گفته مسئولان این باشگاه، 11 میلیارد تومان را فقط صرف بدهی‌های خارجی‌اش کرد.

بیشتر بخوانید:

بدون یک ریال بودجه مصوب، 11 میلیارد بدهی را پرداخت کردیم

در روزهای پایانی سال 96، باشگاه تراکتورسازی به‌خاطر بدهی مالیاتی 561 میلیون تومانی خود از دریافت بخش زیادی از مبالغ اسپانسرش محروم شده و همین موضوع هم این باشگاه را با مشکلاتی روبه‌رو کرده بود. حتی اداره مالیات به اسپانسر باشگاه تراکتورسازی هم نامه‌ای زده بود تا مبلغ مالیات از درآمد تراکتورسازی کسر شود.

در این راستا، با پیگیری‌های مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، مشکل باشگاه تراکتورسازی در آستانه حل شدن قرار گرفته تا سرخپوشان تبریزی در آستانه سال جدید پولدار شوند. پرداخت بدهی مالیاتی باشگاه تراکتورسازی به پایان فصل موکول شده است.

به این ترتیب، باشگاه تراکتورسازی با حل مشکلات مالیاتی قسط سوم از قرارداد بازیکنان و کادر فنی و همچنین عیدی و حقوق عقب افتاده پرسنل اداری باشگاه را قبل از عید پرداخت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت 3 پرونده خارجی تراکتورسازی

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر