ارائه خدمات در ایام نوروز تعطیل نیست

 استاندار خراسان شمالی با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز اظهار داشت: تعطیلات نوروز به معنای تعطیلی در ارائه خدمات نیست و ادارات و دستگاه ها در جز روزهای اولیه، پای کار هستند.

 

 

به گزارش شرق 24 محمدرضا صالحی در نشست شورای برنامه ریزی توسعه استان شب گذشته تصریح کرد: کارهایی که در استان تا کنون انجام شده در سایه امنیت و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی استان بوده است.

وی بیان کرد: مراکز درمانی، شهرداری ها و بسیاری از دستگاه ها از جمله مخابرات، برق، گاز و... که خدمات آنها شاید به ظاهر ساده باشد اما اگر نباشند شهروندان و مسافران دچار مشکل خواهند شد بنابراین در ایام نوروز ارائه خدمات آنها تعطیل نیست.

وی بر تهیه و اجرای برنامه های شاد از سوی نهاد های متولی از جمله فرهنگ و ارشاد استان تاکید و تصریح کرد: وقتی ادعا میکنیم خراسان شمالی پایتخت موسیقی مقامی کشور است، باید در نقطه نقطه شهر و استان این موضوع برای شهروندان و مسافران و مهمانان نوروزی نمود داشته باشد.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی ضمن قدردانی از حمایت های دولت از برنامه های پیش بینی شده در استان، عنوان کرد: میزان اعتباراتی که در سال جاری به استان تخصیص پیدا کرد بسیار بیشتر از متوسط کشوری است.

صالحی با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس باید وضعیت استان را مد نظر قرار دهند، اظهار داشت: در برخی شاخص ها شرایط خوبی نداریم و باید بتوانیم تعامل بیشتری با مسئولان ملی برقرار کنیم.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر