ذوالفقارنسب: نتیجه‌ دیدارهای تدارکاتی به جز کادر فنی تیم ملی برای کسی اهمیتی ندارد!/ شبیه‌سازی خوبی برای بازی با مراکش داشتیم

کارشناس فوتبال کشورمان اعتقاد دارد دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان مقابل تونس یکی از بهترین بازی‌های دوستانه ایران در چند سال اخیر بوده است.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره شکست یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل تونس در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: بازی خوب و مناسبی برای تیم ملی بود، فقط شرایط زمین مسابقه به گونه‌ای نبود که یک بازی بین‌المللی در آن برگزار شود. تیم ایران مقابل تونس در سه خط دفاع، هافبک و حمله به خوبی مورد آزمایش و تحت فشار قرار گرفت.

وی ادامه داد: تیم ما ساختار منظمی دارد و به نظرم نیاز ما تا جام جهانی برگزاری همین نوع بازی‌های دوستانه است. فکر نمی‌کنم نتیجه بازی‌های تدارکاتی برخلاف کادرفنی تیم ملی، برای کمتر کسی اهمیت داشته باشد. این بازی کاملاً نقاط ضعف و قدرت تیم ملی را نمایان کرد و در یک جمله به نظرم دیدار با تونس با وجود زمین بد مسابقه، یکی از بهترین بازی‌های دوستانه ما در چهار یا پنج سال اخیر بود.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد عملکرد خط دفاع ایران در این مسابقه، تصریح کرد: باید به این نکته توجه کرد که خط دفاع ما در جام جهانی به جز یک یا دو بازیکن ممکن است این ترکیب نباشد. با توجه به سابقه بازیکنان و تجربه آنها به نظرم عملکرد خط دفاع ما خوب بود.

ذوالفقارنسب در پایان یادآور شد: دیدار با تونس و الجزایر می‌تواند یک شبیه‌سازی خوب برای دیدار مقابل مراکش در جام جهانی باشد. به نظرم این مسابقات می‌تواند کمک زیادی به تیم ملی کند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر