گرفتار شدن ۲ مرد جوان داخل اتاقک ویران شده پرشیا + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر تصادف شدید خودروی پرشیا با گاردریل در بزرگراه شهید بابایی، دو مرد جوان داخل اتاقک ویران شده خودرو به طرز بسیار خطرناکی محبوس شدند.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر تصادف شدید خودروی پرشیا در بزرگراه شهید بابایی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 23:04 شب گذشته حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب اتوبان شهید بابایی، نرسیده به خروجی حکیمیه به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پرشیا با دو سرنشین مرد جوان به هنگام حرکت در مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با گاردریلهای کناری بزرگراه و شکستن آنها به صورت نیمه واژگون قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند هر دو سرنشین به طرز بسیار خطرناکی داخل اتاقک ویران شده خودرو محبوس بودند که آتش‌نشانان به سرعت عملیات رهاسازی را آغاز کرده، با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و هر دو سرنشین را درحالیکه از نواحی مختلف بدن دچار مصدومیت شدید شده و وضعیت بسیار وخیمی داشتند و علائم حیاتی مشخصی نداشتند، برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ملکی تصریح کرد: در نهایت خودرو به محل امن منتقل، محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد و در ساعت  00:27 بامداد عملیات پایان یافت.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران یادآور شد: این حادثه رانندگی، سومین حادثه خطرناک است که طی روزهای گذشته در تهران رخ می‌دهد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر