آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور در هفتمین روز سال

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور با اعلام ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش‌های همکارانمان و تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در حال حاضر در مسیر جنوب به شمال محور کرج چالوس از ابتدای محور تا تونل 5 ترافیک خودروها سنگین است.

وی با بیان اینکه ترافیک در طول جاده چالوس پرحجم است افزود: در مسیر شمال به جنوب محور کرج چالوس نیز از محدوده مرزن آباد تا دزبن نیز ترافیک خودروها به صورت نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص ترافیک در محور هراز نیز گفت: در محور هراز و در مسیر جنوب به شمال این محور در محدوده سه راهی لاسم تا گزنک نیز ترافیک به صورت نیمه سنگین در جریان است و در طول محور هراز نیز تردد به صورت پرحجم گزارش شده است.

رحمانی با بیان اینکه ترافیک در طول مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه پرحجم است گفت: علاوه بر این محور، در مسیر سلفچگان-قم و در هر دو باند رفت و برگشت آزادراه تهران-قم نیز تردد به صورت پرحجم ادامه دارد و این شرایط برای محور رشت-لاهیجان و همچنین محورهای قزوین-رشت, قزوین-زنجان و قزوین-کرج و در استان خراسان رضوی در آزادراه ملک آباد به مشهد و سبزوار به مشهد نیز گزارش شده است.

وی در پایان از ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور منجیل به رودبار خبر داد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر