عامل فراری حادثه آدم ربایی در اسفراین دستگیر شد

سرهنگ جاوید مهری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حادثه آدم ربایی نیمه های تیرماه در میدان لاله شهر اسفراین اتفاق افتاد.
وی افزود: عامل آدم ربایی که توانسته بود از صحنه متواری شود، با تلاش نیروی انتظامی، امروز دستگیر شد.
مهری با بیان اینکه این فرد در این مدت متواری بوده و ماموران با تلاش شبانه‌روزی و ردزنی های تخصصی و شگردهای پلیسی او را دستگیر کردند خاطرنشان کرد: عامل آدم ربایی، صبح امروز با خودروی زانتیا در یکی از جایگاه های سوخت اسفراین در حال سوخت گیری بود که شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در باره شب حادثه زورگیری و اقدام به آدم ربایی در میدان لاله در اسفراین افزود: عامل زورگیری و آدم ربایی، شروری است که نیروی انتظامی، حکم جلب او را داشته و ماموران در شب حادثه او را در تلاش برای آدم ربایی مشاهده کردند.
وی افزود: این فرد، با مشاهده ماموران پلیس، با یک دستگاه 405 از محل متواری شده که در حین فرار در خروجی میدان لاله به سمت بلوار کشاورزی با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرد.
سرهنگ مهری اظهار کرد: واحد گشت به خودرو یاد شده دستور ایست را صادر می کند اما راننده خودرو 405 به دستور ایست ماموران توجه نکرده و اقدام به فرار می کند و ماموران برای شناسایی پلاک خودروی ضارب اقدام به تعقیب و گریز می کنند.
مهری خاطرنشان کرد: تعقیب و گریز پلیس و عامل آدم ربایی و روزگیری در شب حادثه، منجر به کشته شدن یک عابر پیاده و مصدوم شدن 2 عابر دیگر شد.
به گفته شاهدان عینی، نیمه های تیرماه در تعقیب خودروی پلیس با خودروی 405 در خیابان شاهد اسفراین به علت بالا بودن سرعت خودروی پلیس و عدم کنترل مناسب، خودرو وارد پیاده رو شد و با سه نوجوان برخورد می کند که یک نفر در دم جان باخت و دو نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.
مرکز شهرستان 120 هزار نفری اسفراین در 60کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مرکز خراسان شمالی قراردارد.
7185/ 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

نظرات

ارسال نظر