مبارزه با فساد چپ و راست نمی‌شناسد

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه همه فراکسیون‌های مجلس، برای مبارزه با فساد در کشور باید همدل و متحد باشند، گفت: مبارزه با فساد چپ و راست نمی‌شناسد و همه ما مسئولیم برای نجات کشور از بحران اقتصادی با فساد مبارزه کنیم.

 

به گزارش شرق 24،علی قربانی افزود: امروز مردم کشور ما بیشتر از آنکه از مشکلات اقتصادی رنج ببرند، از تبعیض و عدم شفافیت مسئولین ناراحت هستند.

وی افزود: برای اجرای درست قوانین در کشور از سوی مدیران اجرایی و جلوگیری از رانت و فساد، باید نمایندگان مجلس نظارت بر اجرای دقیق قوانین را جدی بگیرند.

قربانی همچنین پیرو پیگیری مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات مالی و طرح سؤال از رئیس‌جمهور نیز گفت: سؤال از وزیر اقتصاد و تیم اقتصادی دولت ضروری‌تر است.

وی افزود: اگر رئیس دولت برای توضیح در خصوص مشکلات سپرده‌گذاران در مجلس حضور یابد، قطعاً پاسخ سؤالات نمایندگان را به تیم اقتصادی دولت و در رأس آن‌ها به وزیر اقتصاد ارجاع خواهد داد.

 

قربانی با اشاره به اینکه موضوع ورشکستگی برخی از مؤسسات مالی اقتصادی است، افزود: وزیر اقتصاد، سخنگوی دولت و تیم اقتصادی دولت باید در مجلس حضور یابند تا ضمن پاسخگویی به سؤالات نمایندگان، راهکارهای برون‌رفت از این مشکلات را نیز ارائه دهند.

وی در ادامه با انتقاد از رفتارهای پوپولیستی برخی مدیران اجرایی، گفت: در فضای کنونی جامعه بهتر است اگر انتقادی هم داریم با استناد بر واقعیات باشد تا نگاه مردم نسبت به مسئولین دلسوز و خدوم تغییر نکند.

علی قربانی افزایش بودجه نظامی را نیز ضروری عنوان کرد و گفت: افزایش توان دفاعی و حفظ اقتدار نظام و کشور خواسته همه مردم است.

وی در پایان با اشاره بر پیشرفت‌های فیزیکی پروژه‌های استانی نیز گفت: مردم استان تلاش‌های مسئولین را رصد می‌کنند و قطعاً شاهد توسعه 85 درصدی پروژه شمش جاجرم هستند.

قربانی افزود: اجرایی شدن پروژه‌هایی نظیر جاده جنگل به بجنورد، فاز دوم پتروشیمی، راه‌آهن و سایر طرح‌های عمرانی استانی حاصل زحماتی است که در طول 2 سال گذشته انجام‌شده است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر