ژیگادوو: اهداف تیم برای من اشتباه ترجمه شده بود/ آنها نمی‌خواستند قهرمان جهان شوند

پاسور پیشن تیم ملی لهستان گفت: مدیران تیم سرمایه به من گفتند که هدفشان قهرمانی در باشگاه‌های جهان است ولی این هدف واقعی تیم بانک سرمایه نبود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اوکاش ژیگادوو برای سومین سال متوالی به عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران رسید. با توجه به شرایط مالی نامناسب بانک سرمایه و  انحلال تیم والیبال این بانک به نظر نمی‌رسد که این آخرین سال حضور این بازیکن لهستانی در ایران باشد.

ژیگادوو در گفت‌وگو با یک خبرگزاری لهستانی گفت: ما 3 بار قهرمان لیگ ایران شدیم ولی از دوران حیات کوتاه این باشگاه خیلی ناراحتم چون جایگاه خود را در جام باشگاه‌های آسیا و جهان از دست دادیم و باشگاه دیگری به جای ما در مسابقات شرکت خواهد کرد.

او ادامه داد: متاسفانه فرصت نشد که تیم قوی‌تری بنا کنیم چون شرایط موجود در ایران با آنچه در لهستان وجود دارد، فرق می‌کند. من فکر می‌کنم اهداف تیم برای من اشتباه ترجمه شده بود. آنها به من گفتند که هدفشان قهرمانی در باشگاه‌های جهان است ولی این هدف واقعی تیم بانک سرمایه نبود. تاریخ کوتاه این باشگاه تنها با قهرمانی در ایران و انحلال به پایان رسید.

پاسور پیشین تیم ملی لهستان، هنوز به پایان خط نرسیده و به دنبال کسب قهرمانی‌های بیشتر است: بازی در لیگ لهستان جزو برنامه‌های من نیست چون در هر حال حاضر هر تیم، پاسور خودش را دارد. من در ماه ژانویه، پیشنهادی از یکی از بهترین باشگاه‌ها داشتم ولی نخواستم که در آن موقع تصمیم بگیرم. حالا به دنبال تیم دیگری هستم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر