انتصاب سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جاجرم

 

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی طی ابلاغی « حسن حسین آبادی » را بعنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره پنج شهرستان جاجرم منصوب کرد.

« محمدرضا رضایی » مدیر کل ، ضمن تقدیر از زحمات « علی قربانی » رییس سابق مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 5 شهرستان جاجرم ، طی ابلاغی « حسن حسین آبادی » را بعنوان سرپرست جدید این مرکز تعیین نمود.

 

متن ابلاغ به شرح ذیل میباشد :

برادر گرامی جناب آقای حسن حسین آبادی

 

نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی  و موافقت کمیته مدیریت سرمایه انسانی اداره کل ، به موجب این ابلاغ ضمن حفظ پست سازمانی بعنوان « سرپرست مرکز شماره پنج شهرستان جاجرم » تعیین می گردید تا از طریق تعامل ، همدلی و بهره مندی از توانمندیهای نیروی انسانی آن مرکز و همچنین ارتباط موثر با معاونین اداره کل و روسای ادارات ستادی ، مسئولین دولتی ( بخش های عمومی و خصوصی ) شهرستان ، در راستای دستیابی به رسالت و اهداف سازمان اقدامات شایسته ای را انجام دهید.

امید است با اتکال به ایزد منان و تحت توجهات ولی عصر (عج) با تعامل سازنده مربیان و کارکنان دلسوز مرکز تمامی تلاش خود را در راستای خدمت صادقانه به مردم شریف شهرستان جاجرم در انجام وظایف محوله ، گا مهای موثری در اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید و سازمان بردارید.

 

نظرات

ارسال نظر