نشست فوق العاده کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره تهدیدات تلگرام

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از جلسه مشترک کمیسیون متبوعش با آذری جهرمی درباره آخرین وضعیت تلگرام و تهدیدات آن خبر داد.

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با از برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون متبوعش با مسئولان فضای مجازی درباره بررسی تهدیدات تلگرام برای امنیت کشور خبر داد و گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مقرر شده است تا اعضای دو کمیسیون امنیت ملی و اقتصادی مجلس ، صبح روز دوشنبه بیستم فروردین ماه، جلسه مشترکی را با حضور  محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ابوالحسن فیروز‍‌آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار کنند.

  • بیشتر بخوانید
  1. حمله تلگرام به نظام پولی کشور با ارز گرام
  2. شیون برای تلگرام عبور از نسخه نجات اقتصاد

وی هدف از برگزاری این نشست مشترک را بررسی تهدیدهای اقتصادی شبکه تلگرام و ضرورت تامین امنیت اطلاعات شخصی افراد در شبکه‌های پیام رسان داخلی عنوان کرد.

گفتنی است دبیر شورای عالی فضای مجازی در برنامه زنده تلویزیونی روز گذشته خود ضمن بیان تهدیدات امنیتی شبکه تلگرام برای کشور گفته بود که این شبکه مجازی به دنبال این است که در اقتصاد ایران تبدیل به یک شرکت واسطه ای شود که این موضوع باعث از بین رفتن مشاغلی مثل آژانس املاک،خودرو در کشور می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر