آخرین وضعیت سؤال از روحانی در مجلس

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس آخرین وضعیت ۲ سؤال از رئیس‌جمهور را تشریح کرد.

سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به طرح 2 سؤال از رئیس جمهور، گفت: هر 2 سؤال از رئیس جمهور به‌قوت خود باقی است.

وی با بیان اینکه یکی از سؤالات از رئیس جمهور درباره مشکلات مؤسسات مالی و اعتباری است که با 85 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است، افزود: سؤال دوم از رئیس جمهور در 5 محور تدوین شده که این سؤال با 102 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.

بیشتر بخوانید:

تعداد امضا‌های سؤال از روحانی به 100 رسید

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس در توضیح محور‌های سؤال دوم از رئیس جمهور، گفت: رکود اقتصادی حاکم در کشور و اینکه چرا سیاست‌های دولت در خروج از رکود مؤثر نبوده، عدم بهبود شرایط بانک‌ها در تبادل با بانک‌های خارجی پس از برجام، موضوع قاچاق کالا و ارز و همچنین کاهش ارزش پول ملی و وضعیت نابسامان بازار ارز و نوسانات قیمت ارز، از جمله محور‌های سؤال دوم از رئیس جمهور است.

ابطحی با اشاره به استیضاح وزرای کار، کشاورزی و راه در سال گذشته، اظهار داشت: استیضاح وزرا نشان داد که اراده‌ای برای سؤال از رئیس جمهور در مجلس وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت مجلس پس از رأی اعتماد مجدد به وزرای راه، کار و کشاورزی وضعیت شکننده‌‌ای است ادامه داد: قطعاً این موضوعات تأثیرات خود را در انتخابات هیئت رئیسه مجلس خواهد گذاشت و افرادی از این هیئت جای خود را به افراد دیگری خواهند سپرد.

انتهای‌ پیام/*

نظرات

ارسال نظر