شفر: بعد از گل اول می‌شد استشمام کرد که ما بازی را می‌بریم/ نمی‌دانم چرا مشکی‌پوشان در انتهای جدول است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای بازی نیمه اول باید از تیم مشکی‌پوشان تمجید داشته باشم و نمی‌دانم چرا آنها در انتهای جدول هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وینفرد شفر پس از پیروزی 4 بر یک تیمش مقابل مشکی‌پوشان اظهار داشت: خوشحالم به دلیل نتیجه‌ای که به دست آمد و نیمه دوم خوبی که پشت سر گذاشتیم. بازی بسیار خوب و محکمی بود و برای زدن گل خیلی خوب و محکم بودیم. برای نیمه اول هم باید از تیم حریف هم تمجید داشته باشم و نمی‌دانم چرا آنها در انتهای جدول هستند. آنها بازی بسیار خوبی انجام دادند، ضدحملات خیلی خوبی داشتند.

وی با بیان اینکه ما پوزیشن چند نفر از بازیکنان‌مان را تغییر داده بودیم، افزود: می‌دانید که خسرو حیدری و وریا غفوری دو بازیکن تأثیرگذار ما در سمت راست هستند، اما مصدوم بودند. البته خسرو روی نیمکت بود، اما نمی‌توانست بازی کند. با این حال من می‌خواستم بویان را برای یک مسابقه 90 دقیقه‌ای به صورت کامل ببینم که در نیمه اول کاملاً در سمت راست بازی کرد و در نیمه دوم او را به وسط آوردیم. باید از پژمان منتظری هم یک تمجید داشته باشم که در نیمه دوم بازی خوبی در سمت راست انجام داد. ما در نیمه اول بدون مهاجم بودیم، دقیقاً همان کاری که مقابل الریان انجام دادیم و در آن بازی خیلی عالی و فوق‌العاده بود، اما در این بازی در نیمه اول خیلی موقعیت و شانس نتوانستیم ایجاد کنیم.

شفر با اشاره به ورود علی قربانی به بازی در نیمه نخست به جای داریوش شجاعیان، خاطرنشان کرد: با ورود علی قربانی شرایط بهتر شد و بعد از گل اول، اعتمادبه‌نفس تیم بالاتر رفت. دیروز هم گفتم وقتی مقابل تیم‌های انتهای جدولی بازی می‌کنید، اگر پیروز شوید همه می‌گویند یک کار طبیعی و عادی بوده، اما اگر ببازید همه درباره این شکست صحبت می‌کنند. همین کار را یک مقدار سخت می‌کند. با این حال بعد از گل‌هایی که زدیم شرایط ما بهتر شد. باید یک تمجیدی هم از امید ابراهیمی داشته باشم که عملکرد خوبی داشت، به خاطر پاس‌های خوبی که داد و به نظرم یک رهبر خوب در میانه زمین است که می‌تواند تیم را به خوبی هدایت کند.

وی در پاسخ به این سؤال که عملکرد استقلال در نیمه اول و دوم کاملاً مشهود بود و در این بازی نیز کمتر به کنار زمین می‌آمد و آیا دلیل آن ناراحتی و عصبانیت از عملکرد بازیکنان بود، گفت: نه، بابت این موضوع نبود. به بیژن طاهری گفتم به کنار خط برود، چون او دقیقاً می‌داند که به بازیکنان چه مسائلی را منتقل کند. بعد از گلی که زدیم من به سمت نیمکت برگشتم، چون احساس کردم بازیکنان ما به انرژی و قدرت بیشتری نیاز ندارند تا از من بگیرند. بعد از گل اول می‌شد استشمام کرد که ما این بازی را می‌بریم. البته در نیمه اول خیلی خوب نبودیم، پاس‌های زیادی داشتیم، اما مهم پاس‌های آخر است که به خوبی اجرا نشد. در نیمه دوم توانستیم این کار را انجام بدهیم و به خوبی بازی را به چپ و راست بردیم، فوتبال یک ضرب و دو ضرب انجام دادیم و این دقیقاً همان چیزی بود که ما می‌خواستیم. صحبت‌هایی هم که طاهری انجام می‌داد صحبت‌های خوبی بود و دقیقاً همان چیزی بود که من می‌خواستم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر