هاینکس: در صورت قطعی شدن قهرمانی جشن نمی‌گیریم/ خوشحال می‌شوم نویر با ما به آگزبورگ بیاید

سرمربی بایرن‌ مونیخ تیمش را از هرگونه خوشحالی در صورت قطعی شدن ششمین قهرمانی متوالی در بوندس‌لیگا منع کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوپ هاینکس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با آگزبورگ در هفته جاری بوندس‌لیگا ادعا کرد حتی در صورت پیروزی و قطعی شدن ششمین قهرمانی متوالی تیمش در بوندس‌لیگا در پایان این بازی از جشن و شادی خبری نخواهد بود. او گفت: آلابا برای دیدار با آگزبورگ آماده نیست. وضعیت تولیسو هم کمی نامعلوم و مشکوک است. ویدال هم قطعا در لیست ما حضور نخواهد داشت.

وی افزود: اگر  قهرمان شویم، خبری از جشن نخواهد بود چون در این مقطع به تمرکز کامل برای رسیدن به اهداف بزرگ‌مان نیاز داریم، البته می‌توانیم از جشن قهرمانی لذت ببریم اما کار ما هنوز تمام نشده است. کارهای فوق‌العاده دشواری را پیش‌روی خودمان می‌بینیم با این حال فوتبال سرگرم کننده است و باید از آنچه انجام می‌دهید، لذت ببرید.

 سرمربی بایرن‌ مونیخ در ادامه افزود: تیم و کادر فنی به تغییر سرمربی در اوایل فصل به خوبی واکنش نشان دادند. تبدیل شدن به قهرمان آلمان، موفقیت بزرگی است. من به تمرینات نویر نگاه کردم و دیدم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و پایش هیچ واکنش یا دردی نداشت. به او گفتم خوشحالم خواهم شد اگر  با ما به آگزبورگ بیاید تا در صورت قهرمانی کنارمان باشد.

 انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر