سرمربی صبای قم: بازیکنان باتجربه تیم در تمرینات شرکت نمی‌کنند/ تنها ۱۳ بازیکن داریم

سرمربی تیم صبای قم گفت که بازیکنان باتجربه این تیم در تمرینات شرکت نمی‌کنند و صبا در چهار مسابقه باقیمانده تنها ۱۳ بازیکن دارد.

مسعود راشکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره شرایط تیم صبای قم برای دیدار مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: تیم ما اصلاً شرایط خوبی ندارد و با بازیکنان جوانان و امیدی که من به تیم اضافه کردم، در مجموع 13 بازیکن داریم. بازیکنان باتجربه ما هم که در این فصل هیچ پولی دریافت نکرده‌اند، در تمرینات شرکت نمی‌کنند و گفته‌اند که ما دیگر برای صبا بازی نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه سایر اعضای تیم هم می‌خواستند دیگر در تمرینات صبا شرکت نکنند، گفت: اگر چنین کاری انجام دهیم، لیگ یک به‌هم می‌ریزد. ما با بادران، ماشین‌سازی و فجرسپاسی بازی داریم که دو تیم برای صعود می‌جنگند و یکی برای فرار از سقوط. به این نتیجه رسیدیم که کناره‌گیری در این مقطع از فصل، ناجوانمردانه است. با بازیکنان تیم صحبت و آنها را راضی کردم که در این چهار دیدار، محکم بازی کنند تا پیش وجدان‌مان راحت باشیم و تیم‌های دیگر از نتایج ما متضرر نشوند.

سرمربی صبای قم تصریح کرد: بازیکنان هم حق دارند، چون هنوز درصدی از قرارداد خود را دریافت نکرده‌اند. رئیس هیئت فوتبال استان قم هم قول داد چند بازیکن رده‌های امید و جوانان را به لیست تیم اضافه کند که این کار را انجام نداد. ما می‌توانیم با همین 13 بازیکن در چهار مسابقه آتی بازی کنیم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر