میرجوان: آقایان با وعده و عید سپیدرود را خریدند اما هیچ اتفاقی نیفتاده است/ بازیکنان فقط به خاطر هواداران بازی می‌کنند

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت با انتقاد از مالکان این باشگاه گفت:‌ آقایانی که این باشگاه را خریدند،‌ قول دادند وضعیت آن را درست کنند، اما این اتفاق تاکنون رخ نداده است.

عماد میرجوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره شکست 3 بر صفر تیم سپیدرود مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: فکر می‌کنم باخت خارج از خانه با تیم ما عجین شده است و هر کاری هم که می‌کنیم باز هم شکست می‌خوریم. متأسفانه بیشتر بازی‌های خارج از خانه را باخته‌ایم و فقط چند تساوی به دست آورده‌ایم. 

وی ادامه داد: به نظرم دلیل این موضوع هم مسائل روحی و روانی باشد. متأسفانه همان‌طور که گفتم به هر نحوی وارد زمین می‌شویم،‌ گل‌های بدی می‌خوریم و در نهایت هم بازی را می‌بازیم. مقابل ذوب‌آهن هم هر سه گل را روی توپ‌های برگشتی دریافت کردیم.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود در پاسخ به این پرسش که «آیا تیمش در لیگ برتر باقی خواهد ماند یا خیر؟» گفت: به امید خدا حتماً در لیگ برتر می‌مانیم. ما دو بازی در خانه داریم و شرایط‌مان در ورزشگاه سردار جنگل با خارج از خانه متفاوت است.  

میرجوان با اشاره به مشکلات مالی باشگاه سپیدرود و ناراحتی بازیکنان این تیم، خاطر نشان کرد: تیم ما از ابتدای فصل به لحاظ مالی به‌هم ریخته بود. آقایانی هم که این باشگاه را خریدند،‌ قول دادند وضعیت آن را درست کنند، اما این اتفاق رخ نداد. آنها با وعده و عید باشگاه را گرفتند، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. قرار بود پیش از تعطیلات نوروزی 60 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را بدهند، اما فقط به بعضی‌ها 45 درصد دادند و به بعضی‌ها از آن هم کمتر. 

وی افزود: هر قولی که داده شده، عملی نشده است. بازیکنان به لحاظ روحی و روانی به‌هم ریخته هستند و فقط به خاطر هواداران در تمرینات و مسابقات شرکت می‌کنند. پولی که از سوی باشگاه در کار نیست و ما فقط به خاطر هواداران بازی می‌کنیم.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود در پایان تصریح کرد: مبلغ قرارداد بازیکنان ما هم بسیار کم است. فکر می‌کنم سقف قرارداد باشگاه ما،‌ کف قرارداد باشگاه‌های متمول باشد، اما متأسفانه این هم پرداخت نشده است. 

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر