تسریع در تکمیل اردوگاه دانش‌آموزی بجنورد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر ضرورت تکمیل سریع‌تر اردوگاه دانش‌آموزی شهید چمران بجنورد به‌عنوان تنها اردوگاه دانش‌آموزی استان تأکید کرد.

 

به گزارش شرق 24، محمدحسین علی نیا در جلسه‌ای با محوریت تأمین زیرساخت‌های اردوگاه شهید چمران اظهار داشت: با راه‌اندازی این اردوگاه و ظرفیت‌های قابل‌توجه آن، بدون شک استان منتفع خواهد شد بنابراین دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در برطرف کردن مشکلات موجود همراهی‌های لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به این‌که یکی از تأکیدات استاندار  هم تکمیل و بهره‌برداری اردوگاه دانش‌آموزی است، تصریح کرد: امیدواریم در تابستان ۹۷ برپایی نخستین اردوی دانش‌آموزان را در آن شاهد باشیم.
در این جلسه مقرر شد با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و با توجه به مصوبه شورای آموزش‌وپرورش ردیفی در فصل فرهنگ و هنر در بودجه سال جاری برای این اردوگاه لحاظ شود تا اعتبارات لازم برای گازرسانی این پروژه تخصیص یابد. هم‌چنین برای مشکل عمده و مهم این اردوگاه یعنی راه دسترسی آن نیز مقرر شد با یک شرکت راه‌سازی قراردادی منعقد شود تا اعتباری معادل یک میلیارد تومان تخصیص یابد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر