آجورلو: هیچ ابایی از شفاف‌سازی و پاسخگویی ندارم/ تراکتورسازی را از آتش عبور دادیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تاکید کرد هیچ ابایی از شفاف‌سازی و پاسخگویی به مردم را ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازى در نامه‌اى به مدیرکل صدا و سیماى استان آذربایجان شرقى به موضوعات مطرح شده در برنامه تلویزیونی موج پاسخ داد. متن نامه آجورلو به شرح زیر است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای لطیفی   

مدیرکل محترم صدا و سیما آذربایجان شرقی

با سلام و تحیت

دقیقا نمی‌دانم که جنابعالی با آنچه در برنامه شب گذشته موج فوتبال گذشت موافقید یا مخالف، اما مایلم به استحضار برسانم که این برنامه حاکی از مُشتی اتهام ، غرض و تخریب علیه باشگاه تراکتورسازی بود که متاسفانه در سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. متاسفانه به دروغ مطرح گردید که اینجانب دعوت آن برنامه را برای شب گذشته پذیرفته‌ام و بعد به برنامه نیامده‌ام، در حالی که هیچ قولی از جانب من برای حضور در برنامه شب گذشته مطرح نگردیده بود.

با این اوصاف به اطلاع می‌رسانم آنچنان کارهای بزرگ و مهمی در تراکتورسازی انجام شده و آنچنان چشمانداز آینده روشن است که اینجانب هیچ ابایی از شفاف سازی ، پاسخ گویی و رویارویی با انتقادات ندارم. به فضل خدا دست ما برای سخن گفتن پر است و زبان ما لین. ما با همراهی همکاران و حمایت هواداران این باشگاه را از نابودی نجات دادیم و امروز زمینه صعود دوباره این باشگاه به عنوان یکی از قدرت های فوتبال ایران مهیا است.

من در مقابل اتهامها، کینه ورزی ها و غرض ها به خداوند متعال پناه می برم و در مقابل کسانی که چنین غرض ورزی می کنند و نزد مردم دروغ میبافند صبر میکنم، چرا که با خدای خودم عهد کردم، دین خودم را در آذربایجان به آقا مهدی باکری بپردازم و در مقابل انتقادات صبور باشم، چشم بر بدیها ببندم و دل را با یاد خدا آرام کنم.

با خودم عهد کردم دور از حاشیه‌ها و بد دلی‌ها ، این باشگاه را از نابودی و ویرانی نجات دهیم، هرچند برخی اشخاص بد دل ارزش چنین کاری را درک نکردند و نمی‌دانم به چه قصدی تیغ بر روی کسی کشیدند که شبانه روز را برای سربلندی تراکتورسازی میگذراند. تیغ به روی کسی کشیدند که با دست خالی دو فصل این تیم را اداره کرد. بدهی‌ها را پرداخت و درآمد حاصل کرد و بدون بودجه بدهی دوران گذشته را پرداخت کرد.  

در مقابل این تیغ کشیدن‌ها به خدا توکل می‌کنم و صبر پیشه می‌سازم. با خودم عهد کردم که بدون طعنه و کنایه به دیگران این باشگاه را از آتش عبور دهم و در مقابل منتقدان و مخالفان مروت و رواداری را پیشه سازم. هنر من این است که سخن مخالف خود را بشنوم و اگر حق باشد بپذیرم، اما برخی سخنان بوی دروغ و فریب می‌دهد و هدفش نه ساختن که ویرانی است.

در چنین زمانه‌ای ، سکوت خود را جفا به زحمات دو ساله خود و همکارانم می‌دانم و دم فروبستن را ابتدای ویرانی دوباره.

جناب آقای مدیر کل 

من نه هراسی از انتقاد دارم نه مقابل تخریب پریشان می‌شوم، اما اتهام‌هایی که رنگ و بوی دروغ می‌دهد و هدفش ایستادن مقابل پیشرفت و آینده تراکتورسازی است را امروز در هیئت سیمای جمهوری اسلامی می‌بینم و نمی‌توانم در مقابلش بی‌تفاوت باشم. متاسفم که جنابعالی اکنون باید مخاطب چنین نامه‌ای باشید، اما شما را به عنوان مسئول شبکه سهند در مقابل این همه تهمت و دروغ مسول می‌دانم. 

در چنین شرایطی نه می‌خواهم که با این افراد برخورد شود و مورد سوال قرار گیرند و نه تریبون از اختیارشان خارج شود. آنها مختارند تا هر هفته در برنامه خود تهمت بزنند و دروغ بگویند و اسباب ویرانی دوباره را فراهم آورند. این تریبون در اختیار شماست. هر چه خوش دارید انجام دهید. 

اکنون به صورت علنی آمادگی خود را برای شفاف سازی ، پاسخگویی و رفع ابهام هواداران اعلام می دارم و متذکر می شوم که پاسخگویی به مردم عزیز و هواداران حق آنها بر گردن مدیرعامل است و بنده همواره سعی کرده‌ام در فضایی آرام و بدون هیاهو چنین حقی را پاس دارم. البته مایلم  در فضایی دور از کینه و غرض و دروغ با مردم عزیز سخن بگویم. 

در پایان از خداوند متعال می‌خواهم که بنده را در مسیر سخت و پرچالش یاری نماید و در مقابل تخریب‌ها و عنادها به من نیروی صبر و مروت عطا فرماید. 

و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر