القاب جالب وزیر ورزش روسیه به ورزشگاه رویارویی ایران - پرتغال

وزیر ورزش روسیه پس از صدور مجوز ورزشگاه جمهوری موردویا در شهر سارانسک جهت بهره‌برداری در جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال القاب جالبی برای آن به کار برد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، سرویس رسانه‌ای وزارت ورزش روسیه اعلام کرد که مجوز ورزشگاه موردویا برای میزبانی دیدارهای جام جهانی 2018 فوتبال صادر شد.

پاول کولوبکوف، وزیر ورزش روسیه در توصیف ورزشگاه موردویا گفت: نمای بیرونی ورزشگاه، خورشید را برای هر بیننده‌ای یادآوری می‌کند. نمادی  از اسطوره‌ها و افسانه‌های مردم شهر سارانسک است. زیبایی ورزشگاه موردویا فقط در رنگ‌های روشن آن نیست. این ورزشگاه در مرکز شهر سارانسک و با فاصله کمی از ایستگاه‌های کلیدی حمل‌ونقل شهری ساخته شده است. پس از جام جهانی 2018 روسیه به خانه بازیکنان جمهوری موردویا تبدیل خواهد شد. اطمینان دارم که این ورزشگاه دکوراسیون شهر سارانسک و ورزشگاه محبوب ورزشکاران می‌شود.

اولین بازی آزمایشی ورزشگاه موردویا 21 اردیبهشت میان 2 تیم دسته‌اولی روسیه برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران 4 تیر ماه سال جاری در سومین بازی خود از گروه B جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه موردویا به مصاف پرتغال می‌رود. دیدارهای تیم‌های ملی پرو با دانمارک، کلمبیا با ژاپن و پاناما با تونس نیز در این ورزشگاه برگزار خواهند شد.

 

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر