گزینه سرمربیگری تیم ملی تیراندازی به تهران می‌آید

مربی صربستانی با منظور مذاکره با رئیس فدراسیون تیراندازی وارد تهران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، گوران ماکسیموویچ فارغ التحصیل دانشکده ورزش بلگراد، دارنده مدرک A مربیگری تفنگ از آکادمی فدراسیون جهانی و سابقه عضویت در تیم ملی صربستان را در کارنامه دارد.

حضور در پنج دوره بازی های المپیک ، مقام اول بازی های المپیک در رشته تفنگ بادی و سه عنوان قهرمانی اروپا بخشی از موفقیت های این مربی به عنوان ورزشکار بوده است.

گوران ماکسیموویچ سه مقام قهرمانی در فینال جام جهانی را نیز در کارنامه دارد و یک بار نیز به عنوان تیرانداز سال جهان معرفی شده است.

وی همچنین به عنوان سرمربی تیم های ملی صربستان و یونان فعالیت کرده و در عرصه مربیگری حضور در دو دوره بازی های المپیک و کسب مدال های نقره و برنز این بازی ها را در افتخارات مربیگری خود می بیند.

این مربی صربستانی امروز وارد تهران خواهد شد تا پس از دیدار با علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان، از نزدیک روند فعالیت ملی پوشان تیراندازی را مورد بررسی قرار دهد.

با توجه به کمرنگ شدن احتمال حضور لازلو سوچک در ایران، فدراسیون تیراندازی زمان رااز دست نداده و از مدت ها پیش برای هدایت تیم های ملی تیراندازی خود با مربیان مطرح جهان مذاکراتی را انجام داده بود. قرار است پس از حضور ماکسیموویچ در تهران و بررسی شرایط، در خصوص شرایط و نحوه فعالیت وی در تیم ملی تیراندازی تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر