درود بر مردم استان

خدا را شکر که  یکدلی و انتقاد مردم استان مان  نسبت به برنامه ای( وقتشه) که از روی بی اطلاعی دست اندرکاران و البته کج سلیقگی یکی از هنرمندان ساخته شده بود نتیجه داد و آنطور که گفته شده است روز پنج شنبه این برنامه ضبط و احتمالا شنبه پخش شود.


چند نکته:
این مردم بودند که یکدل خواسته خود را از مسئولان خواستند و الحمدالله با پیگیری ابتدایی مدیرکل صداوسیمای استان، همان دقایق ابتدایی صبح مسئولان شبکه نسیم و تهیه کننده برنامه به اشتباه خود پی برده و قول اجرای برنامه جدید داده شد.

و اما آقای میرزازاده

پیش از این و چند سالی بود که مردم استان خراسان شمالی آهنگ های این هنرمند کرمانج را زمزمه می کردند و دست به دست می چرخید... با حمایت های مردم #استان_ما یعنی خراسان شمالی نه خراسان رضوی او در برنامه های مختلف برگزیده مخاطبان شده و انصافا ماهانه ادارات و دستگاه های مختلف در اجرای برنامه های خود از او به شدت حمایت کردند... البته که او مطلع از ماهیت برنامه بود و انتظار می رفت حداقل عوامل برنامه را آگاه از مرز جغرافیایی و معنوی خراسان شمالی کند!
البته که  ورزشکاران و هنرمندان #قوچان_جان نیز برای ما عزیز بودند و هستند اما جسارتا این آنتن و این زمان متعلق به خراسان شمالی بود نه استان خراسان رضوی!

امیدواریم این هنرمند ملی که البته نامش را تا حدی مدیون این مردم است از مردم خراسان شمالی عذرخواهی کند و در مقابل خواسته به حق مردم بیش از این مقاومت نکند... تا انشاءالله مردم هنر دوست خراسان شمالی بار دیگر او را بپذیرند.
جوادآگاهی/استان من

نظرات

ارسال نظر