جنبش النجباء خطاب به ترامپ: در سوریه منتظرتان هستیم/ تروریسم وحشیانه ساخته خودتان است

دبیرکل جنبش النجباء عراق تهدیدهای اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه سوریه را محکوم و تاکید کرد که تروریسم وحشیانه ساخته و پرداخته سیاست خارجی آمریکا است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اکرم الکعبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: "بعد از شکست تروریسم در عراق و سوریه و رسوا شدن ائتلاف شرارت به رهبری آمریکا که منطقه‌های حفاظت شده برای داعش را در سوریه در نزدیک منطقه البوکمال و در عراق در دشت حوران نگه داشته است؛ می‌بینیم که ترامپ در تلاش برای وصله کردن طرح شکست خورده خود و حفاظت مستقیم از تروریسم تکفیری – بعد از ناتوانی رژیم صهیونیستی در حمایت از تروریسم و حفاظت از آن از طریق حملات مکرر خود به سوریه- است".

وی تاکید کرد: "سیاست خارجی او (ترامپ) براساس ساخته و پرداخته کردن تروریسم وحشیانه و قتل ملت‌ها و چپاول ثروت‌های کشورها استوار است".

الکعبی به ترامپ هشدار داد: "در سوریه منتظر شما هستیم و در برابر شما مقاومت کرده و با شما مبارزه خواهیم کرد و بر شما پیروز خواهیم شد؛ همانطور که بر تروریسم ساخته و پرداخته شما یعنی داعش و النصره و سایر گروه‌های تکفیری پیروز شدیم".

وی تاکید کرد: "به طرح شیطانی شما اجازه نخواهیم داد که کشورهای ما را ویران یا مقدسات ما را هدف قرار دهد."

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که به سوریه حمله خواهد کرد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر