گتوسو: چالهان‌اوغلو مانند پیرلو بازی می‌کند/ بازیکنان کناری تورینو سرعتی هستند

سرمربی میلان انتظار پیروزی تیمش مقابل تورینو را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو در هفته جاری سری A از یک جدال دشوار و امیدواری‌هایش به پیروزی گفت.

 او اظهار داشت: با خواندن روزنامه‌ها متوجه شدم  به گل نزدن ما زیاد اشاره می‌شود.نگران نیستم چون موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم. باید در تمام‌کنندگی  بهتر شویم. بابت ذهنیت مثبت تیم خوشحالم. مثل یک تیم بازی می‌کنیم و می‌دانیم چگونه باهم مشکلات را شکست بدهیم.

 گتوسو در ادامه افزود: دوست ندارم بشنوم تیم خسته است. کار تیمی اهمیت دارد. نباید خشنود باشیم. باید به همین راهی که شروع کرده‌ایم، ادامه دهیم. همه کار خواهیم کرد تا سوسو در تیم بماند. رودریگس در حال بهتر شدن است. البته از او  انتظارات بیشتری هم دارم. سوسو وظیفه دارد بیش‌تر با بوناونتورا و چالهان‌اوغلو هماهنگ شود. هاکان  مانند «پیرلو» بازی می‌کند. او قدرت شوتزنی بالایی دارد و کارهای جالبی انجام می دهد.از بین موساکیو، زاپاتا و بونوچی، یک نفر به میدان خواهد رفت. از جدیت و قاطعیت لوکاتلی در تمرینات خیلی راضی هستم. این بازیکن همیشه تمام تلاشش را به کار می‌بندد. تورینو، بازیکنان کناری سریعی دارد و در ضربات کاشته خطرناک است.

 انتهای پیام/ 

 

نظرات

ارسال نظر