رهبر حزب خوب ترکیه: اردوغان از ترس سرنگونی تصمیم به برگزاری انتخابات زودهنگام گرفته است

«مرال آکشنر» رئیس حزب خوب ترکیه در واکنش به نهایی شدن انتخابات زودهنگام در ترکیه عنوان کرد: اردوغان اقتصاد ترکیه را به ورطه نابودی کشانده است و برای نجات از مهلکه شکست در انتخابات آتی ترکیه، تصمیم به برگزاری انتخابات زودهنگام گرفته است.

به گزارش گروه بین‌الملل تسنیم، «مرال آکشنر» رئیس حزب خوب ترکیه در واکنش به اعلام رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه به برگزاری انتخابات زودهنگام در 24 ژوئن (سوم تیر) گفت: اردوغان اقتصاد ترکیه را به ورطه نابودی کشانده است و برای نجات از مهلکه شکست در انتخابات آتی ترکیه، تصمیم به برگزاری انتخابات زودهنگام گرفته است. ما در انتخابات شرکت خواهیم کرد و مطمئن باشید که حزب خوب هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم در انتخابات پارلمانی پیروز خواهد شد. حاکمیت از اقتدار ما ترسیده است، ترسشان را درک می‌کردم اما تصور نمی‌کردم تا این اندازه بترسند.
وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: من به صراحت اعلام می‌کنم که با 100 هزار امضا نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهم شد. از همین لحظه اقدامات انتخاباتی خود را آغاز می‌کنیم. این انتخابات از منظر حقوقی و قانونی برای حضور ما مشکلی ندارد و حاکمیت هر قانونی تصویب کنند بکنند ولی بدانند که ترسشان مانع سرنگونی‌شان نخواهد شد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر