قاسمی: خوشحالم که طلسم ضربات ایستگاهی‌ام شکسته شد/ پیکان لیاقت گرفتن سهمیه آسیا را داشت

مدافع چپ تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد که این تیم لیاقت کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را داشته است.

آرمان قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بازی تیمش برابر استقلال که منجر به شکست پیکانی‌ها شد، گفت: بازی سختی داشتیم، اما پیکان نمایش خوبی ارائه کرد و می‌توانست برنده باشد. در برخی از لحظات بازی تمرکزمان را از دست دادیم، خصوصاً در ابتدای نیمه دوم که استقلال توانست از اشتباهات ما نهایت استفاده را برد. این را هم در نظر بگیرید که ما چهار بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و این موضوع کار ما را برابر استقلال که مقابل هوادارانش بازی می‌کرد، سخت کرده بود.

وی با ابراز خرسندی از گلی که در این بازی به ثمر رساند، تأکید کرد: دوست داشتم این گل با برد تیمم همراه می‌شد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. البته خوشحالم که طلسم ضربات ایستگاهی‌ام شکسته شد، چون امسال توپ‌هایم به شکل عجیبی گل نمی‌شد. خدا را شکر که در بازی با استقلال از فرصتی که نصیبم شد استفاده کردم، ولی کاش این بازی را می‌بردیم.

مدافع چپ تیم فوتبال پیکان راجع به اینکه تیمش شانس گرفتن سهیمه لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد، اظهار داشت: ما امسال نتایج خوبی گرفتیم و پیکان لیاقت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان را داشت. متأسفانه در یک مقطع خوب نتیجه نگرفتیم که این موضوع تأثیرگذار بود. با این حال باید بگویم که پیکان در دو سال اخیر نتایج خوبی گرفته است و قطعاً می‌توانیم در فصل آینده نتایج بهتری بگیریم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر