سرپرست تیم راه‌آهن: راه‌آهن از شب گذشته برای خیلی‌ها عزیز شده است/ ادامه بدهند شماره‌های‌شان را به مسئولان می‌دهیم

سرپرست تیم راه‌آهن گفت که در فاصله چند روز مانده به پایان مسابقات لیگ دسته اول فوتبال تماس‌هایی با بازیکنان این تیم گرفته شده است.

مهدی حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا) درباره دیدار یکشنبه آینده راه‌آهن مقابل نساجی مازندران در هفته پایانی لیگ یک که نقشی کلیدی در تعیین تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر دارد، اظهار داشت: تیم‌هایی که نتایج مسابقه هفته پایانی لیگ برای‌شان سرنوشت‌ساز است، مطمئن باشند ما فقط برای خودمان و آبروی تیم راه‌آهن بازی می‌کنیم. بازی با نساجی هم مانند سایر بازی‌هاست.

وی ادامه داد: همه دیدند که با مشکلات زیاد و نبود انگیزه در تیم، باز هم هر چه در توان داشتیم، در بازى‌های آخر گذاشتیم. راه‌آهن حریف دست و پا بسته‌ای برای نساجی نخواهد بود و این تیم روز سختی مقابل ما خواهد داشت.

سرپرست تیم راه‌آهن با اشاره به غیبت 6 بازیکن این تیم در دیدار هفته گذشته مقابل شهرداری تبریز گفت: مقابل نساجی، همه بازیکنان اصلى را در اختیار داریم. از فردا (پنجشنبه) تمرینات ما بانشاط‌تر و با انگیزه بیشترى انجام می‌شود و به همه بازیکنان گوشزد کردیم که این بازى به علت حساسیت زیاد، مورد توجه بسیاری از اهالی فوتبال خواهد بود. به آنها گفتیم با یک بازى منطقی می‌توانید اتفاقات خوبی را در فصول آینده در زندگی ورزشی خود رقم بزنید. 

حسن‌پور با اشاره به تماس‌های صورت گرفته با بازیکنان راه‌آهن به تسنیم گفت: پس از بازی با شهرداری تبریز، برای دیدار آخر تماس‌هایی با بازیکنان ما گرفته شد. این را بدانید بازیکنان تیم ما حیثیت و شرف خود را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند و در صورت تکرار، باشگاه حتماً پیگیری می‌کند و شماره‌های آنها را در اختیار مسئولان ذی‌‌ربط خواهد گذاشت. نباید شرایطی ایجاد کنیم که هیجان کاذب بر این مسابقه حاکم شود. از شب گذشته تا حالا، راه‌آهن برای خیلی‌ها عزیز شده است. نمی‌دانم زمانی که فریاد می‌زدیم و احتیاج به کمک داشتیم، این افراد کجا بودند؟

وی با بیان اینکه راه‌آهن برای دفاع از حیثیت خود مقابل نساجی صف‌آرایی می‌کند، خاطرنشان کرد: برای خودمان و با همه توان به مصاف نساجی می‌رویم و هیچ تفکری نسبت به تیم‌های دیگر نخواهیم داشت. از ابتدای فصل مورد حمایت هیچ ارگان و سازمانی نبودیم و حتی مسئولان فوتبال حمایتی از این تیم ریشه‌دار نداشتند. این فصل را به تنهایی شروع کردیم و به تنهایی اما با آبرو به پایان می‌رسانیم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر