پورموسوی: در مورد تیم المپیک ۲ ماه پیش با من صحبت شد/ باید برای فصل بعد فولادی قوی‌تر بسازیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که در مورد پُست سرمربیگری تیم المپیک دو ماه پیش با او صحبت شده بود.

سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط فولاد برای دیدار برابر تراکتورسازی تبریز در هفته پایانی لیگ برتر گفت: ما دوست داریم در بازی آخر برنده شویم تا لیگ را با برد تمام کنیم. البته بازی قبلی با سپیدرود بازیکنان ما را خسته کرد، چون روی زمین چمن مصنوعی بازی کردیم و پرواز رفت و برگشت ما هم پراسترس و خسته‌کننده بود. با این حال تلاش می‌کنیم تا در آخرین بازی در خانه به برد برسیم.

وی با اشاره به عملکرد فولاد در فصل جاری تأکید کرد: من از عملکرد تیم و بازیکنان راضی‌ام، ولی می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیریم و بازیکنان هم این را می‌دانند. مهم‌ترین دلیلی را که باعث شد گاهی اوقات نتیجه نگیریم، خودمان می‌دانیم و باید برای فصل آینده بزرگ‌تر فکر کنیم و هدف‌های بزرگی داشته باشیم. بچه‌های ما امسال با تمام وجود بازی کردند، اما در برخی بازی‌ها و برخی لحظات غفلت کردند که باید از این موضوع درس بگیرند و باتجربه‌تر شوند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد برنامه‌اش برای فصل آینده اظهار داشت: طبیعتاً باید برای فصل بعد تیمی قوی‌تر بسازیم تا از لحاظ روحی و روانی و مسائل فنی، در شرایط بهتری قرار بگیریم. بعد از بازی با تراکتورسازی با همکارانم در مورد آینده صحبت خواهم کرد و نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی خواهیم کرد تا در زمینه برنامه‌های تمرینی و جذب بازیکن تصمیم بگیریم.

پورموسوی در واکنش به اینکه نام او در فهرست گزینه‌های سرمربیگری تیم المپیک قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در مورد تیم المپیک دو ماه پیش با من صحبت شد و باشگاه هم در جریان قرار دارد. این موضوع برای الان نیست، ولی الان تمام تمرکز من روی بازی آخر است و در پایان فصل باید دید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر