هاینکس: رئال آسیب‌پذیر است و باید خوش‌بین باشیم/ ۲ گل به آنها هدیه دادیم و شایسته شکست نبودیم

سرمربی ۷۲ ساله بایرن مونیخ از عملکرد شاگردانش مقابل رئال مادرید راضی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوپ هاینکس که شاگردانش با وجود داشتن 58 درصد مالکیت توپ نتوانستند شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از عهده رئال مادرید برآیند و در نهایت با شکست 2 بر یک زمین را ترک کردند، پس از این بازی گفت: ما ابتدا با یک گل از رئال پیش افتادیم، اما در ادامه گل اول آنها نقطه عطف بازی شد که به نظرم ما این گل را به آنها هدیه دادیم. گل دوم را هم دقیقاً به رئال هدیه دادیم.

وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما موقعیت‌های زیادی در این دیدار داشتیم، اما نمی‌دانستیم که چطور باید از آنها استفاده کنیم. در مقابل رئال مادرید در موقعیت‌هایی که نصیبش شد، موثرتر عمل کرد.

سرمربی بایرن مونیخ با اشاره به مصدومیت چند بازیکن تیمش در این دیدار اظهار داشت: نمی‌دانم که مصدومیت بازیکنان‌مان در این دیدار چقدر جدی است. خاوی مارتینس ضربه‌ای به سرش خورد، اما پیش از او آرین روبن و ژروم بواتنگ هم مصدوم شده بودند. باید منتظر آزمایش‌های تکمیلی در خصوص آنها باشیم، اما ممکن است دو بازیکن را به دلیل مصدومیت از دست بدهیم.

هاینکس تصریح کرد: بایرن برای جبران شکست بازی رفت تمام تلاش خود را در مادرید خواهد کرد. رئال با این پیروزی اکنون برتری بزرگی دارد، اما ما شایسته این شکست نبودیم.

وی همچنین در تمجید از بال فرانسوی خود که در این دیدار چندین بار کیلور ناواس را به دردسر انداخت، خاطرنشان کرد: ریبری 35 ساله است، اما عالی بازی کرد. باید بگویم که او در نیمه اول موقعیت فوق‌العاده‌ای داشت و اگر آن موقعیت تبدیل به گل می‌شد، احتمالاً بازی را با برد به پایان می‌بردیم. فرانک یک حرفه‌ای تمام‌عیار است و انگیزه فوق‌العاده‌ای دارد.

سرمربی بایرن در تکمیل صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من و ریبری از سال 2012 یکدیگر را می‌شناسیم و برای او خیلی مهم است که اعتماد سرمربی را داشته باشد.

هاینکس در پایان تأکید کرد: نتایج بازی‌های مرحله یک‌چهارم نهایی و نیمه‌نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان غیرعادی بوده‌اند. این بازی هم نشان داد که رئال مادرید آسیب‌پذیر است، از این‌رو می‌توانیم خوش‌بین باشیم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر