سرمایه گذاری درصنعت گردشگری خراسان شمالی  سوداوراست

  سرپرست معاونت گردشگری سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی  از سرمایه گذاری20میلیارد  ریال در بخش گردشگری خراسان شمالی  خبر داد.

 

به گزارش شرق 24،سرپرست معاونت گردشگری سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی  با بیان اینکه این سرمایه گذاری در 21 پروژه گردشگری در سال96انجام شد گفت: بااتمام این تاسیسات شاهد اشتغال بیش از 80نفر بودیم.

هادی سعادت طلب  با بیان اینکه پنجره واحد سرمایه گذاری برای بخش گردشگری خراسان شمالی  یک فرصت است تا شاهد موانع گذشته بر سر راه سرمایه گذاران نباشیم، تصریح کرد: مدیریت استان و دستگاههای مرتبط در شرایط کنونی به اهمیت سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و ره آوردی که برای استان بدنبال دارد، پی برده اند.

وی اقتصاد مقاومتی را عامل اساسی توسعه کشور در شرایط کنونی توصیف کرد و گفت: در چند سال اخیر مقام معظم رهبری اقتصاد را مورد توجه وتاکید قرار داده اند. این رویکرد بیانگر جهادی است که باید در عرصه اقتصاد انجام گیرد.

هادی سعادت طلب افزود: سرمایه گذار نباید گرفتار بروکراسی اداری و رفت و آمد بین دستگاههای اجرایی شود. امروز شرایط برای سرمایه گذاری در خراسان شمالی  فراهم است و صنعت گردشگری برای سرمایه گذاران سود آوری دارد

وی بیان کرد: گردشگری صنعت پاکی است که با حمایت دولت می تواند علاوه بر اشتغالزایی ، بخش صنعت و کشاورزی را نیز رونق بخشید.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر