حمایت از امنیت شغلی کارگران استان در اولویت قرار بگیرد

امام‌جمعه شیروان با یادآوری اهمیت تأمین شغل و ایجاد امنیت شغلی پایه برای کارگران گفت که حمایت از امنیت شغلی کارگران استان می‌بایست در اولویت قرار بگیرد.

 

 

به گزارش شرق 24،حجت‌الاسلام حسین کوثری در دیدار کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و نماینده کارگران شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر برگزار شد با اشاره به لزوم تحقق شعار سال گفت :شعار امسال زمانی محقق می‌شود که تمامی ارکان جامعه از کارگران و تولیدات ملی به معنای واقعی کلمه حمایت کنند.

وی تصریح کرد: تأمین شغل و ایجاد امنیت شغلی پایه از اولویت‌های مسئولان باشد تا کارگران با خیالی آسوده به کار مشغول باشند.

کوثری بابیان اینکه متأسفانه در جامعه ما عده‌ای با حقوق نجومی مشغول به زندگی هستند و کارگرانی نیز فعالیت می‌کنند که حقوق بسیار ناچیزی دارند که باید این موارد شناسایی و نسبت به رفع تضاد طبقاتی اقدام شود.

امام‌جمعه شیروان بابیان اینکه کارگران با این حقوقی که دارند زندگی نمی‌کنند بلکه صرفاً زنده می‌مانند تصریح کرد: حقوق نامناسب سبب استرس بیماری‌های جسمی و روحی و معضلات اجتماعی می‌شود و تا زمانی که اقتصاد ما به‌واسطه حمایت مردم از کالای داخلی مستقل نشده و سروسامان نگیرد نمی‌توانیم در دنیا حرفی بزنیم .

کوثری گفت: کیفیت کالاها با حمایت ارتقاءمی یابد و همه ما باید دغدغه مصرف کالای ایرانی را داشته باشیم تا که درنهایت به شکوفایی میهن و ایجاد اشتغال بیانجامد.

 در ادامه  کارکنان اداره به همراه نماینده کارگران  شهرستان از واحدهای تولیدی بارثاوا و آفاق فوم شیروان بازدید داشتند.

 انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر