برگزاری بيش از 15000 نفر ساعت آموزش درون و برون سازماني توسط استاندارد خراسان شمالي

در سال گذشته  بیش از 15000 نفر- ساعت آموزش برون و درون سازمانی توسط این اداره کل برگزار گردید.

 

 مدیر كل استاندارد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: مجموع تعداد دوره های آموزشی حضوری و غیرحضوری(الكترونیكی) و كارآموزی در سال گذشته184دوره بوده است.

 وی در ادامه افزود: هدف از آموزشهای برون سازمانی، بسط و گسترش فرهنگ استاندارد و ترویج آن از طریق آموزش در استان و هدف از آموزشهای درون سازمانی، ارتقاء سطح علمی همكاران و احتساب حد نصاب عملكرد سالیانه می باشد. جامعه هدف دوره های برون سازمان نیز طیف گسترده ای از اقشار بوده كه اهم آنها شامل كارشناسان استاندارد، هیئت علمی دانشگاههای استان، دانشجویان، مدیران كنترل كیفیت، كارشناسان دستگاههای اجرایی استان، اصناف در زمینه های مختلف، مدیران فنی و كارشناسان آزمایشگاههای همكار، اعضای هیئت علمی دانشگاهها،مدیران واحدهای تولیدی، دبیران مدارس و همكاران اداره كل می باشد .

گفتنی است حدود 10000 نفر ساعت آموزش و كارآموزی برون سازمانی صورت گرفته است كه از این تعداد 4600 نفر ساعت كارآموزی و آموزش مدیران كنترل كیفیت، 620 نفر ساعت كارشناسان استاندارد و 4100 نفر ساعت سایر گروههای هدف از جمله كارشناسان دستگاههای اجرایی استان، كارشناسان آزمایشگاههای همكار تعلق گرفته است.

در پایان مهمان نواز گفت: دوره های آموزشی سال 1396 این ادراه کل با رویکرد تخصصی و شغلی هدفگذاری گردیده است که از این میان می توان به دوره های آموزشی آشنایی با استانداردهای سیم و کابل برای صنوف مرتبط، کارگاه آشنایی با خواص پلیمرها و آزمون انواع پلاستیک مبتنی بر استانداردها برای کارشناسان دستگاههای اجرایی دخیل در امر مصرف تولیدات اشاره نمود.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر