ونگر: مایلم پایان خوبی با آرسنال داشته باشم/ امیدوارم اوبلاک به اندازه بازی رفت عالی نباشد!

سکاندار آرسنال از پیچیدگی‌های بازی با اتلتیکومادرید سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در زمین اتلتیکومادرید در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا از یک جدال دشوار سخن گفت.

 او اظهار داشت: نبرد دشواری در پیش داریم اما می‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم.سبک بازی ما مشخص است. گاهی همین مسئله یک مزیت محسوب می‌شود. نسبت به نتایج ضعیف خارج از خانه تیم در لیگ برتر نگران هستم اما این اتفاق در رقابت‌های اروپایی نگرانم نمی‌کند. اخیرا در بازی‌های خارج از خانه لیگ کمی سهل انگار بودیم اما داستان بازی با اتلتیکو فرق دارد. باید همه تمرکزمان را معطوف این بازی کنیم. 

او در ادامه افزود: 20 سال است که برای آرسنال سهمیه لیگ قهرمانان گرفته‌ام و این بار هم موفق می‌شویم.سیمئونه در کارش موفق است و تلاش می‌کند روی تیمش  اثر مثبت بگذارد.  کاستا در سالیان اخیر نشان داده  می‌تواند تفاوت‌ها را رقم بزند. این دیگر وظیفه ماست که او را کنترل کنیم.باید در نیمه زمین خودمان بازی کنیم نه نیمه زمین اتلتیکو مادرید! نمی‌دانم فصل آینده کجا خواهم بود یا چه خواهم کرد. در حال حاضر فقط می‌خواهم کارم را به بهترین نحو به پایان برسانم. یک مرد باید کارش را به بهترین شکل انجام بدهد. دوست دارم وقتی از این در بیرون می‌روم و قدم می‌زنم، تمرکزم تنها متوجه آرسنال باشد. می‌خواهم این داستان عاشقانه یک پایان خوب هم داشته باشد. در ضمن امیدوارم اوبلاک، سنگربان حریف به اندازه بازی رفت عالی نباشد. اوسپینا امید ماست و قطعا در دروازه می‌ایستد.

 انتهای پیام/

 

 

نظرات

ارسال نظر