آئین معارفه و تکریم مدیرعامل پتروشیمی خراسان برگزار شد

در این آئین که روز گذشته با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره پتروشیمی خراسان در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار شد؛ دکتر علی محقر ضمن قدردانی از زحمات مهندس موسوی تغییر را لازمه پیشرفت دانست.

 

رئیس هیات مدیره پتروشیمی خراسان با بهره گیری از مبانی مفاهیم مهدویت، فلسفه انتظار را عدم رضایت از وضع موجود دانست.

محقر بیان داشت: با رفتن  موسوی خلایی در شرکت بوجود آمد که اکنون با حضور مهندس شفیعی آن خلا پُر خواهد شد.

او گفت:  شفیعی فارغ التحصیل مهندسی صنایع دانشگاه شریف هستند و با انجام مقدمات و ایجاد شرایطی که برای طرح توسعه صورت یافته ایشان بتوانند عملیات اجرایی را آغاز کنند و حداقل تا شروع بهره برداری اینجا حضور داشته باشند.
رئیس هیات مدیره پتروشیمی خراسان همچنین از تلاش های مهندس خانلقی در مدت زمان سرپرستی شرکت تشکر کرد و تلاش های وی را قدر نهاد.

مهندس دولت زاده دیگر عضو هیات مدیره پتروشیمی خراسان نیز از زحمات بی شائبه مهندس موسوی مدیرعامل پیشین خراسان تقدیر کرد.
دولت زاده همچنین تلاش های مهندس خانلقی در مدت زمان سرپرستی شرکت را عالی ازریابی کرد و ضمن تشکر از وی کارکنان پتروشیمی خراسان را افرادی متخصص و توانمند عنوان کرد.

این عضو هیات مدیره شفیعی را فردی پرتلاش، دلسوز، مستعد و باهوش دانست که حضور وی باعث پیشرفت روز افزون پتروشیمی خراسان خواهد شد .

مهندس طاعتی دیگر عضو هیات مدیره توانمندی مهندسین و کارکنان پتروشیمی خراسان را ستود و گفت: این شایستگی مایه مباهات است و کشور نیاز به تخصص شما متخصصین دارد.

وی مهندس موسوی را فردی اخلاق مدار و مفید دانست و از وی تقاضا کرد همچنان با مشاوره های تخصصی خود مجموعه هیات مدیره را بی بهره نگذارد.

طاعتی تجربیات مهندس شفیعی را بسیار ارزشمند دانست و گفت: انتصاب ایشان برای خراسان مبارک است و بیش از گذشته با همکاری کارکنان شاهد ثبت رکوردهای جدید در این صنعت بوده و طرح توسعه را هرچه سریعتر به سرانجام برسانیم.

مهندس موسوی مدیرعامل سابق نیز موفقیت پتروشیمی خراسان را در همدلی تمام کارکنان دانست .
وی همزمانی آئین معارفه آقای شفیعی و میلاد امام دوازدهم شیعیان را به فال نیک گرفت و اظهار داشت:

موسوی گفت: متاسفانه خصوصی سازی در کشور خیلی بد اجرا شد و باعث شد هیمنه و انسجام شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بین برود و نتواند دیگر با سابیک عربستان رقابت نماید.

وی بیان داشت: ما در ایران تمام نیازهای توسعه را داریم اعم از منابع طبیعی، انسانی و مالی ولی با اجرای غلط خصوصی سازی نخواهیم توانست کاری از پیش ببریم.

وی از تلاش تمامی همکاران خود در مدت مدیریتش تشکر کرد و خواهان همکاری جدی با جناب مهندس شفیعی مدیرعامل جدید پتروشیمی خراسان شد.

مهندس خانلقی رییس مجتمع پتروشیمی خراسان نیز گفت: ماهمیشه قدردان زحمات مهندس موسوی هستیم و در ادامه راه از ایشان مشاوره خواهیم گرفت که اگر نبود رهنمودهای ایشان و همدلی کارکنان نمی توانستیم به این رکوردهای خوب در صنعت متروشیمی دست یابیم.
خانلقی انتصاب مهندس شفیعی را بجا و خوب دانست و گفت : هلدینگ چندین ماه برای این انتصاب مطالعه کرده و با هوشی که از آقای مخدومی سراغ داریم قطعا این انتصاب شایسته است.

وی گفت: ما همه درکنار شما هستیم با تمام قوا و تمام کارکنان جان برکف درخدمت پتروشیمی خراسان و دستور العمل ها و سیاست های هیات مدیره شرکت هستند.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت شرکت ارائه داد

 شفیعی مدیرعامل پتروشیمی خراسان نیز گفت: تلاش ما در مسئولیتی که برعهده ما گذارده اند اینست که بتوانیم کار را بی کم و کاست انجام دهیم.
وی با اشاره به خاطرات ۸ سال جنگ تحمیلی گفت: وقتی ما شاهد اثرات تخریبی جنگ بودیم هر روز محکمتر میشدیم و هم قسم شدیم که بایستیم و این کشور و صنایع نفت آن را بسازیم.

مدیرعامل پتروشیمی خراسان مسئولیت را امانتی دانست که باید با تمام قوا و به بهترین نحو وقت بگذاریم تا زمانی که صلاح دانستند و به فرد صاحب صلاحیت بعدی واگذار کنیم.

وی با اشاره به نیروی انسانی متخصص موجود در پتروشیمی خراسان بیان داشت: یکی از دلایلی که باعث شدمسئولیت اینجا را بپذیرم همین منابع انسانی قوی این شرکت است که سنگر خدمت را نمایان می کند.

این عضو هیات مدیره پتروشیمی خراسان ابراز امیدواری کرد: با همدلی و تلاش تک تک افراد سختی های پیش روی شرکت برطرف شود و با دیدی عاقلانه و هوشمندانه طرح توسعه خراسان را با درنظر گرفتن تمام جوانب امر شروع و تمامش کنیم.
وی در پایان تاکید کرد: من روی همکاری همه کارکنان برای انجام این ماموریت بزرگ حساب می کنم.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر